Espoolla menee Hämeenlinnaa huonommin

Varakkaiden Espoolla menee aika huonosti, persu hallituksen puheenjohtajana. Meillä ei siis valittamista.
780
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Luulen että on mennyt paljon ennen persuja,pelkkää alamäkeä,olisko olleet kokkarit sossut peräsimenä.

Äänestä
  • Sama suunta täälläkin, syvemmälle suohon kokoajan ollaan menossa ja peräsimessä täysin hommaan kyvytön pitkätukka sossu.

    Äänestä

Espoossa kyllä on hallituksen puheenjohtaja Ari Konttas. Ja hyvin menee valtuuston pj;n kanssa, ei olla köyhiä ,ei kipeitä.
Perus-suomalaiset ovat voima ja pitää menot kurissa.

Äänestä

Kauniainen on varakkaiden aluetta, ei epsoo.

Äänestä
  • Mustat Miehet pois espoosta

    Äänestä

Epsoossa pysäköidään ilmaiseksi.

Äänestä

Kauheeta, persut vie alaspäin kaikki kunnat!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Jytky Jytky kirjoitti:

Varakkaiden Espoolla menee aika huonosti, persu hallituksen puheenjohtajana. Meillä ei siis valittamista.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu