KONKURSSI HAHHAH
HAHAHA KONKURSSI
KONKURSSI
10326
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
Takatalvivaara siis kyseessä. Homma bueno.
Hahaaaa. Oletko kaksisuuntainen ja erittäin vahingon iloinen. Ajatteletko lähinnä sosiaalisena asiakkaana?
Kyllä sitä nyt ollaan vahingoniloisia, kun naapurilta menee työpaikka. Silloin on hyvä olla, kun minulla menee paremmin kuin muilla. Kun ei vain joskus kolahtaisi omaan nilkkaan.Ja kolahtaahan se!
Sivusta seuranneena ihmettelen,että näillä palstoilla haukutaan kaivosta?Eilen tv uutisissa tavalliset kadun tallaajat Sotkamossa oli huolissaan työpaikoistaan?
toivottavasti ne lopuksi aukoo kaikki padot ja antaa hyrskytä aktivistien iloksi.. hihihii
osua ja upota.
Paljonko menetit naurettavissa sijoituksissasi jätelaitokseen?
Minusta on tulossa sotkamorasisti. Pysykää vain kuntanne sisällä. Ja pitäkää myös paskanne siellä, juokaa vaikka Tvaaran patoaltaan litkunne.
Perintömehtärahat meni että heilahti, mutta menköön, oli sillä Pekalla niin vakuuttavat jutut.
Sotkamolaisena ei naurata yhtään vaikken siellä töissä olekaan.
Rahan pesupaikka.