Erittäin kova päivä tämäkin. Kuulen 24/7 kuinkah hirveä ihminen olen ollut 20 vuotta.. Et sitten sinäkään kiva Mies ole luonani ja kaikki tämä aika paskaa on. Tässä viitsi kertoakaan miten hirveitä ollaan...:(
Jos olisit huomenna ollut kanssani täällä, kun kerran kaksin olisi voitu olla, olisin kyllä ollut iloinen. Vaan itsepäs tiedät ja aamupäivällä pitää kai päättää, kun jos tänne jään niin su vasta kotiin haetaan. huoks.
Jos olisit huomenna ollut kanssani täällä, kun kerran kaksin olisi voitu olla, olisin kyllä ollut iloinen. Vaan itsepäs tiedät ja aamupäivällä pitää kai päättää, kun jos tänne jään niin su vasta kotiin haetaan. huoks.
Vastaukset 6
Vanhimmat
jatkuu....
Puolisko entinen halusi tänään muistell noin 70 (sic) yhteiselon aikana pannutta naista. Tulin niin huonovointiseksi, että sanon vakavissani - älkää menkö tuohon pisteeseen! erotkaa ennen.
Tuon pikku inhottavuuden lisäksi minua on tietenkin (kuten aina) haukuttu 24/7 kaikista huonoista luonteenpiirteistäni, tällä kertaa ulkomuoto sai armoa...
Sitten päivän pahin on, kun tietää kenestä oikeasti pidän ja se ei hänelle käy... vIKK omalle tyttöystävälleen soittelee ja jne jne.
voi kun mun oma kiva ;) laittais jotain...
Etkös sinä ollut eilen (Pe) Iltapäivällä pakkaamassa kassia lähteäksesi jonnekin pois täältä palstamaailmasta (Villasukat kassiin jne.)
Etpä sitten kovin kauas ehtinytkään, kun taas olet täällä takaisin.
Villasukat tiukasti jalassa. Ihanan rauhallisessa paikassa, mutta :X seurrassa...
Mitä vittua, kun pitää toisen nimmaria käyttää,,,???
ex lähtis huomenna pois jne
Mikä firma sitä "X seurrassa"- viinaa valmistaa? Ihan vaan sillä kysäisen, että osaan paikallisesta Alkosta samanlaista tiedustella.
Kiva kun jollakin on asiat hallussa elämässään,
Sieltä ylhäältähän näkee selvemmin..?
Lähden tästä nukkumaan ja huomenna kai tiedän jäänkö tänne jumalanselän taakse yksin vai lähdenkö kaupunkiin (baariin),
Vaikea päivä, kuten todettu. Ex puolisko tuossa vierellä toivottaa siirtyneensä 20v nuorempiin naisiin (sopii tuolla päällä.)
Minähän se meistä hullu olen kuitenkin, kun tykkään yhdestä möröstä..
Nyt hyvää yötä ja se kentä kaipaan voisi oikasti kertoa voiko huomenna tulla vaiko ei.
Huoks. Nukkumaan menee nyt tämä- - - -> eikä edes lue noit pervoketjuja...Hän tietää ketä kysyn ja toimii tai ei.