Erikoinen ajatelma tuli aamulla puoliunen pöpperössä mieleen: lasten tekeminen on heikon miehen ja itsekkyyden merkki.
Ellei ole miljardia antaa sille tekemälleen lapselle, jotta voi aivan varmasti taata jotta isä pystyy elättämään sen tekemänsä lapsen, koko sen lapsen eliniän ilman sosiaalitukia.
Ellei ole miljardia antaa sille tekemälleen lapselle, jotta voi aivan varmasti taata jotta isä pystyy elättämään sen tekemänsä lapsen, koko sen lapsen eliniän ilman sosiaalitukia.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Ei sitä rahaa pidä aina ajatella.Lapselle on tärkeää yhteinen aika ja rakkaus.
Minä taas ajattelen, että on aika itsekästä kansoittaa tätä Tellusta. Silti olen kansoittanut...
älytöntä spekulaatiota että... kyllä tasa-arvon taas suorastaan aistii täällä!! se kumpuaa jota tuutista...
Jotain on erikoista, on ei niin erikoista sinänsä, olen itse sellainen aika sosiaalinen sitten, pidän todella paljon sosiaalisesta kanssakäymisestä ihmisten kanssa, silloin syntyy hyviä ajatuksia toisten kanssa jutellessa.
Jos on aikaa jutella ihmisten kanssa, huviksi.
Tuota en pysty vielä käsittämään että miksi tytöt ovat niin kohteliaita minua kohta... jotain samaa tuollaista kai.
Katson kohta tuon elokuvan Dario Argenton Phenomena, tuo on hyvä juttu, mutta on kauhea myös.
Miehen merkkihän on tuo aina että pärjää vaikka parisen vuotta ilman mitään omaisuutta...