Nainen haussa

Löytyisikö näin nätin puoleinen nainen n.60v miehelle? Laitappa viesti [email protected]
6565
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

hanki viisumi, viipurista löytyy

Äänestä

mun mies kun tulee virojoelle niin voitai tavata siin alkon eessä

Äänestä
  • Menisit elätti töihin.

    Äänestä

Et sinä sitä nasta saa jos sinulle ei kukaan kelpaa.

Äänestä

Taaskos se Jarmo yrittää. Viime treffit kaatui siihen kun et ollut vaihtanut niitä kaksiviikkoa jalassa olleita alushousuja.
Minulla hajuaisti vielä kunnossa. Lisäksi voisit käydä päivittäin suihkussa ja hampaidenpesukaan ei olisi pahitteeksi. Pyydä sitä äitimuoria silittämään se paitas.

Äänestä

Miksi nätin puoleista eikö riitä kun on kaikilta osiltaan Nainen ja eikö Kotkasta ja Haminasta löytynyt kun nyt etsit täältä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Hjarmo kirjoitti:

Löytyisikö näin nätin puoleinen nainen n.60v miehelle? Laitappa viesti [email protected]

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu