En jaksa enää

Mä en jaksa olla enää vahva.. Musta ei oo enää mitään jäjellä..
4169
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Elämä menee niinkuin osakekurssit, välillä laskua ja välillä nousua. Pitää vaan osata ostaa ja myydä oikeaan aikaan... ;)

Äänestä

Jonna, jaksa vaan, minä vielä nappaan sut :)

Äänestä

Kaivatulleen ken ilon suo
toisilleen sen saman arvon luo

Ymmärrys on tuo
sana ajatusten raunioilla
Tuskan takana
Tajunnan takamailla
Toiveen lahjan lailla
Täytän

Äänestä

Kommentoi aloitusta


J[n] kirjoitti:

Mä en jaksa olla enää vahva.. Musta ei oo enää mitään jäjellä..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu