Ladataan…
en nää yhtään ilkeää missään.
Jos luet noita arkistoja, niin kyllä niitä varmaan löytyy..
viestejä?säilyyhän ne muistoissa.
välittää.Ajattelet vaan,ettei ne nyt ainakaan mulle oo;)
-
no onneksi tähän ei ole tullut sellasia viestejä. :)
Kuule.. just niin. ;)
r,m kirjoitti:Mulle tuli paha mieli kun täällä on niin ilkeitä viestejä
r,m kirjoitti:
Mulle tuli paha mieli kun täällä on niin ilkeitä viestejä
kirjoitti:
Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.
Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.
Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.
Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.
Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.
Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.
Kiitos ilmoituksesta. Tarkistamme sisällön.
Linkki kopioitu.
Vastaukset 7
Vanhimmat
en nää yhtään ilkeää missään.
Jos luet noita arkistoja, niin kyllä niitä varmaan löytyy..
viestejä?säilyyhän ne muistoissa.
välittää.Ajattelet vaan,ettei ne nyt ainakaan mulle oo;)
-
no onneksi tähän ei ole tullut sellasia viestejä. :)
Kuule.. just niin. ;)