w124 200D pumpun piristystä

Elikkäs olis tarkotus saada vanhaan nokijunaan vähän kulkupuolta paranneltua, niin osaisiko kukaan sanoa Kouvolan alueelta mitään firmaa, joka säätäisi syöttöjä moiseen?
294
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Vie mynälle se on lähes ainoa joka osaa nämä homat täydellisesti. Voit toki itsekkin sitä ruuvia pyöritellä. Jos voimaa haluat saada niin turha toivo jos pelkkää pumppua aiot ruuvata saat varmaan 1-2hp lisää :D

Äänestä
  • samaa mieltä että Mynädiesel osaa homman varmasti

    Enemmän sieltä kyllä tulee kuin 1-2hv, ainakin 10-15 tulee ja sen jo huomaa

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


patu791 kirjoitti:

Elikkäs olis tarkotus saada vanhaan nokijunaan vähän kulkupuolta paranneltua, niin osaisiko kukaan sanoa Kouvolan alueelta mitään firmaa, joka säätäisi syöttöjä moiseen?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu