Aukko kaulassa

Koiramme kualaan on ilmestynyt aukko joka muistuttaa palanutta turkkia....karvaa on siinä mutta ihan vähän...pitäisikö huolestua ja käyttää eläinlääkärissä vai meneekö itsestään ohi?
2101
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

lekuriin, parempi sekin kuin odottaa täältä järkeviä vastauksia.

Äänestä
  • samaa mieltä :D

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 8 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


koiruli99 kirjoitti:

Koiramme kualaan on ilmestynyt aukko joka muistuttaa palanutta turkkia....karvaa on siinä mutta ihan vähän...pitäisikö huolestua ja käyttää eläinlääkärissä vai meneekö itsestään ohi?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu