missä täällä vois saada rahanalaisen naisen vinkatkaa paikkoja!
seksi mikkelissä
12
2531
Vastaukset
- vinkkimiesss
googleta seksitreffit.. jos nainen ei itse vastaa niin jätä väliin. voi olla että syytetään ihmiskaupan uhriin ryhtymisestä, tosin Suomessa näistä ei näytön puuttuessa ole kirjoitettu sakkoja.
Mikään ei maksa niin paljon kuin ilmainen pillu. - kuullut
googleen sexwork finland
- Anonyymi
Rantakylässä pess1a, halvalla nuori.
- Anonyymi
Mistäs tämän saisi kiinni?
- Anonyymi
Kysyppä Mikkelin poliisilta?
- Anonyymi
Ei poliisit maksullisia välitä
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Ei poliisit maksullisia välitä
Ne välittääkin seksinostajalle lakipykälät.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Ne välittääkin seksinostajalle lakipykälät.
Jaa kuules kun seksin ostaminen sekä myyminen on täysin laillista hommo
- Anonyymi
Metsälinna Ristiina Sunnuntaina
👙- Anonyymi
Lähes jokaisessa kaljakuppilassa on jokunen paikallinen ruusu vailla poimijaa..ja ei tartte maksaa mitään.
- Anonyymi
Rahanalainen!? Minkä ikäinen olet?!
- Anonyymi
Anna-mummo 96 käytti sanaa rahanalainen.
Ketjusta on poistettu 6 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
SDP on vastuunkantaja, ja siksi suosituin kansan keskuudessa
Kiusaamiseenkin SDP puuttuu heti sellaisen tultua ilmi. Esimerkiksi persut lakaisevat nämä maton alle ja pahentavat site876061Punavihreät puolueet haluavat Suomeen satoja tuhansia kehitysmaalaisia
SDP, vihreät ja vassarit haluavat nostaa esim. pakolaiskiintiötä todella paljon. Orpon hallituksen aikana maahanmuutto524442SDP:n johto pesi kätensä häirintäkohusta
"Suurimman oppositiopuolue SDP:n johto olisi todennäköisimmin halunnut vaieta puolueen ympärillä velloneen häirintäkohun574192SDP on selvästi paras valinta äänestyskopissa
Puolueella on arvomaailma kohdallaan, sillä on hyvä CV itsenäisen Suomen historiassa vastuunkantajana ja hyvinvointivalt963789Miksei Korhonen (pers) vastaa Kokon (sd) esittämiin kysymyksiin?
Hyviin käytöstapoihin kuuluu kysymyksiin vastaaminen, eikä alkaa syyttelemään kysymyksen esittäjää. Mikä vaivaa Korhost73533Häirintäkohun keskellä olevalta kansanedustajalta Jani Kokolta (sd) rajua tekstiä somessa.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011772322.html Ajaakohan tämä SDP:n kansanedustaja Jani Kokko oikein täysillä valoi1002615SDP:n selitykset ontuu pahasti - "On käsitelty heti, mutta kukaan ei tiedä"
Kokoomuslaiset pistää taas demareita nippuun. Tuppuraisen mukaan mukaan SDP:n useat ahdistelutapaukset on käsitelty het502503Oletko nainen turhautunut, kun en tule juttelemaan siellä?
Haluaisin tottakai tulla. Älä käsitä väärin. Ehkä ensi kerralla?352419Kähmijä puolueen kannatus romahtamassa
Erityisesti naiset ovat suuttuneet SDP:lle kertoo asiantuntijat492148Persut pettävät ja valehtelevat aina
Petoksistahan jää kiinni kuten olemme persujen kannatusromahduksesta nähneet, mutta siitä huolimatta persut jatkavat val41479