On ollut jo pari vuotta, Ajattelin ladata siihen twitterin kun läppärissä ja kännyssäkin on. Niissä ei mitään ongelmia. Mutta tämä tabletti ei päästänyt minua eteenpäin ennenkuin olin vastannut kyllä siihen että tuo ystäväsi twitteriin. No se toi kaikki jotka minulla on yhteystiedoissa. Poistelin sieltä sellaisia jotka eivät taatusti ikinä käy Twitterissä. Kun sen olin tehnyt, sama uudelleen. "Tuo ystäväsi Twitteriin". Jos en tuonut, näytti tyhjää sivua. Ei voinut valita mistään etusivua, löydä ja niin edelleen. Poistin sitten tabletista koko twitterin asennuksen. Jäin vain ihmettelemään, miksi tuolla tavalla käyttäytyi. Kännyssä (S3 mini) kyllä nuo löytyy ja myös läppäristä. Tabletissa kuitenkin on adnroidi 4.0.4. versio.
Samsung G. tablet 10.1
ihmettä kerrakseen
5129
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Vaihda toiseen Twitter sovellukseen, jos toi on vaan ihan pazka??
ihan sama juttu. Kun latasin sen, kävi siinä ne löydä ym. Hetken kuluttua tuli taas että ladataan yhteystiedot ja kun en sitä hyväksynyt, tuli vain valkoinen ruutu. Jo toisen kerran poistin. Olisi kiva tietää kuinka muilla tabletin omistajilla tämä Twitter pelaa? Siis vain tabletit.
Ihan hyvin toimii Win 8 Pro Tabletti, sä ilmeisesti missaat nyt jotain, koska millä tahansa käyttämälläni Twitter sovelluksella ei ole tarvinnut mitään yhteystietoja yhdistää Twitteriin. Pelkkä Sign In riittää ja tekstiä alkaa tulla roppakaupalla
Tab 2 7.0 ei ikinä ollu mitään ongelmaa 1 vuoden aikana,ihmettelin jo tätä aloitustakin...,twitteriä(uutisia) lueskelen ahkerasti juuri tabletilla himassa,Kokeilin poistaakin twitterin ja ladata uudestaan niin ei ollu mitään vaikutusta,joskus aikoinaan tais tulla se "tuo yhteystietosi" mut senkin ohitin ja jatkettiin taas normaalisti
tuo viimeinen Twitterin päivitys sotki minun tabletistani Twitterin. Oli minulla muistaaksen se aikaisemmin tabletissa tuo sovellus, kunnes jossain vaiheessa sen poistin. Kun kukaan ei sitä käyttänyt. Nyt poikani on kovin innostunut tviittailemaan.