Olen seurannut kotkalaisten keskustelua Ville Syrjäkarin katoamisesta. Vielä eilen 20.11.2013 keskustelu oli luettavissa kotkalaisten "omalla" keskustelusivulla. Nyt 21.11.2013 keskusteluosio on poistettu. Miksi se on poistettu? Vai onko siirretty johonkin muuhun keskustelupalstaan.
Miksi ??
ihmettelevä turusta
121711
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 9 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 12
Vanhimmat
poistettu sen takia kun täällä on niin mölliä porukkaa jotta asiattomuuksia kirjoittelevat ja uhria mollaavat.Joka asiassa täälläpäin sama juttu.Minfossa asiallisempaa tietoa ja oletuksia kuin täällä.Eikä poisteta, muttei siellä kukaan asiattomuuksia laittelekaan.Kotkalaiset yksinkertaisesti on möllejä.
vastaus nimimerkille ovat möllejä:
Olet aivan oikeassa, että useat kirjoittajat menevät asiattomuksiin ja törkeyksiin kommenteissaan, eivätkä lainkaan ajattele, että kadonneella on myös omaisia ja läheisiä joita asiattomuudet loukkaavat. Samaan ilmiöön törmäsin, kuin luin forssalaisten kommentteja siitä kokkityttö Minnan jutusta joku aika sitten. Jopa vanhat Ladatkin sekoitettiin juttuun. Näyttää siltä, että möllejä ja kolmen ällän tyhmiä riittää siellä sun täällä Suomen maassa.
On se Kotka aikas väkivaltainen paikka joka tapauksessa.
Huhu kertoo, että Koivulassa on "tilanne päällä" ollut jo muutama tunti sitten.
Lieneekö jotakin tekemistä tämän kanssa ?
Mitä Koivulassa tapahtui, tietääkö kuka.
se venäläinen on pidätetty
Kohtahan se pitää päästää vapaaks tai vangita koska 3pv pitempää ei saa pitää pidätettynä..
mitä oli eilen siellä Koivulassa, tietääkö joku siitä.
kiinni on ... hyvä. mutta se on huono homma Villen kannalta, se syy.
oliko se venäläinen sitten vielä varastanut Villen autonkin, kun ensin oli tappanut...
mistä ne sitä saa jollei kukaan ryhdy toimeen....
Kuka on tappaja?Nimi julki, vähin mitä tommonen sika ansaitsee,etenkin jos vielä joku "paluu kaalikorva"!!!
Joo,pallo jalassa Sapokan rantaan ihmisten ja koirien kusitolpaksi,ei tosta saatanan penikasta muuhun ole,Siperiaan selliin,niin kölvi liukastelee saippuaan joka päivä,kanjesna!!!