Demari-valtuutetun outo kierrätys

Avaus on poistettu 11 kertaa. Mistähän kenkä puristaa?
7126
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Demareilla on demareiden luonne. Ei siitä mihinkään pääse!

Äänestä

Vieläkö kierrätys jatkuu?

Äänestä
  • Kierrätys on kannattavaa

    Äänestä

Jos ei DEMAREITA olisi koskaan ollut, olisi työläisen palkka :markka päivässä ja sama ruoka kuin kanalla.

Äänestä
  • Kuka helvetti täällä provoaa?

    Äänestä

  • Ritva kirjoitti:

    Kuka helvetti täällä provoaa?

    Kerro sinä!

    Äänestä

Hmm, jatkuuko vai ei. Siinäpä kova kysymys.

Vaan mihinkä koira karvoistaan pääsee...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


autotallissa! kirjoitti:

Avaus on poistettu 11 kertaa. Mistähän kenkä puristaa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu