J....

Ikävä on! Tiedän,,,,,,,, Ei saisi olla, mutta minkäs teet??
6237
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Miks ei saiai olla ikävä? Mullakin on.

Äänestä

miehelle vai naiselle?

Äänestä

Tietyistä syistä :-).
Tunne tuskin molemminpuolinen.

Äänestä

Jiit on yleisiä ikävöinnin kohteita näköjään, niin mullakin on ikävä! Hankalaa.

Äänestä

Miehelle menee alkuperäinen viesti.

Äänestä

sinua

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kylpyankka kirjoitti:

Ikävä on! Tiedän,,,,,,,, Ei saisi olla, mutta minkäs teet??

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu