Joo mulla on muutama hämähäkkiluomi naamassa ja haluison niistä eroon ettei tarvis mennä minnen kosmetologille.. Siis riittäis kun sais vähän edes himmennettyä. Oon poika ni en mieluusti mitään puuteria niihin ala tunkee. Saako esim apteekista mitään voidetta? Kellään kokemusta ? Kiitos vastanneille.
hämähäkkiluomet koti hoito-ohje
2
1884
Vastaukset
- larimus
Minulla myös hämähäkkiluomia kasvoissa. Niitä ei saa pois muuten kuin lääkärissä käymällä. Kosmetologi ei niille voi mitään. Tiedän kolmella eri kosmetologilla käyneenä.Hoito lääkärissä on nopeaa ja helppoa.Minulla niitä kolme kertaa jäädytettiin ja vuosikausia vaivanneet punaiset näpyt hävis.Tiedän kyl kokemuksesta että ne vaivaavat.Tuskin terveyskeskuksessa hoitavat kun ei ole kyse sairaudesta. Mutta yksityinen hoitaa! :)
- Anonyymi
Oletteko ajatelleet sitä, että hämähäkkiluomet ovat tyypillinen pitkälle edenneen maksakirroosin aiheuttama ihovaikutus, kun elimistö ei enää toimi kunnolla?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mies vinkkinä sulle
Jos pyytäisit kahville tai ihan mihin vaan, niin lähtisin varmasti välittämättä muista857455- 965394
- 2574595
- 444495
- 623257
- 492685
Olet oikeasti ollut
Niin tärkeä mulle ja kaikki meidän väliltä on pilattu ei yksistään sinun toiminnalla vaan minun myös.222348- 492323
Kuuluu raksutus tänne asti kun mietit
Pelkäätkö että särjen sydämesi vai mikä on? En mä niin tekisi mies koskaan 😘292322- 412184