Minulla alkoi menkat normaalisti 3.11 kp32. Vuoto ei ollut normaalia vaan kesti vain 4pvä ja oli niukkaa sekä limaista.
Nyt on menossa kiertopäivä 22. Eilen tuli ruskea väristä valkovuotoa ja tänään ruskeanpunaista vuotoa. Ei niin että sidettä tarvii.
Voiko olla kyse esim. kiinnittymisvuodosta? Vai kenties jostain muusta?
Olemme yrittäneet lasta mieheni kanssa.
Mistä kyse?!
5
153
Vastaukset
- Oleelliset asiat
Miten se parisuhteen kesto ja ikä? "Miehesi" - onko vihkitodistusta?
- Lapsi haaveissa
Parisuhde voi hyvin ja kestänyt on. Mieskin on mies ja naimisissa ollaan. Ikää löytyy ja lapsia on jo kolme...
Ja oikeastaan mitä edes sinulle kuuluu.
En kysynyt parisuhde neuvontaa. - Olet itsekäs
Lapsi haaveissa kirjoitti:
Parisuhde voi hyvin ja kestänyt on. Mieskin on mies ja naimisissa ollaan. Ikää löytyy ja lapsia on jo kolme...
Ja oikeastaan mitä edes sinulle kuuluu.
En kysynyt parisuhde neuvontaa.Kolme lasta jo - siinäkin on liikaa? Onko parisuhteen sisältö hukassa, kun massalisäännyt? Nyt oikeasti hei voisit ajatella muutakin maailmaa.
- Äiti ja ylpeä siitä
"Massalisäännyt" jos noin kovasti ahdistaa niin miksi roikut täällä palstalla? Taidat olla itse katkera ja lapseton.
Lapsia ei koskaan ole liikaa. Joillekkin riittää yksi, jotku haluavat enemmän.
Itsellä neljä lasta ja yhtään en koe ylimääräiseksi. Jos lisää tulee saa tulla.
Ketjun aloittajalle: saattaa olla kiinnitysvuotoa. Itsellä sitä oli neljännen kohdalla. Kesti pari päivää.
Onnea yritykselle!!
Älä välitä tollaisista idiooteista joilta se elämä puuttuu kokonaan!!- Hah hah heh heh
Jos on niin tyhmä ja ruma (kuten voi olettaa), että hankkii neljä lasta, hänellä tuskin on aivokapasiteettia ajatella omaa persereikäänsä pidemmälle. Ei voi vaatia liikoja hei.
Idiootti massalisääntyjä on niin idiootti, ettei tajua olevansa itse pahin idiootti. Taas ei voi hei odottaa liikoja häneltä :)
Kuinka tyhmä ihminen voikaan olla, kun tekee neljä lasta?
Entä kuin tyhmä tekee lapset alle 32-vuotiaana?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Porvarimediat paniikissa demareiden huiman kannatuksen vuoksi
Piti sitten keksiä "nimettömiin lähteisiin" perustuen taas joku satu. Ovat kyllä noloja, ja unohtivat sen, että vaalit325189Nyt tuli Suomen somaleista todella ikävää faktaa
sillä osa somalivanhemmista lähettää lapsiaan kotimaahansa kurinpitolaitoksiin, joissa heitä pahoinpidellään. Illan MOT3924459Häirintäkohun keskellä olevalta kansanedustajalta Jani Kokolta (sd) rajua tekstiä somessa.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011772322.html Ajaakohan tämä SDP:n kansanedustaja Jani Kokko oikein täysillä valoi1483789KATASTROFI - Tytti Tuppurainen itse yksi pahimmista kiusaajista!!!
STT:n lähteiden mukaan SDP:n eduskuntaryhmän puheenjohtaja Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti1262876Kommentti: oikeuslaitos korvattava SDP:n johdolla
Näkisin että Suomessa tuomiovalta pitäisi olla demareiden johtoportaalla. Koska porvarimedia säestettynä persujen kirku112470Mikä siinä on ettei persuille leikkaukset käy?
On esitetty leikkauksia mm. haitallisiin maataloustukiin, kuin myös muihin yritystukiin. Säästöjä saataisiin lisäksi lei212282Huono päivä
Tänään on ollut tosi raskas päivä töissä. Tekis mieli itkeä ja huutaa. En jaksa just nyt mitään. Minä niin haluaisin ja181978Lindtman haluaa leikata Kela-korvauksista...oho!
Antti Lindtman sanoo Kauppalehdessä, että vuodesta 2028 voi tulla erittäin hankala, mikäli nykyinen hallitus ei tee riit1511962- 1231890
Typeryyttä
Se on kummallista, kun kaksi ihmistä tuntee selittämätöntä vetoa toisiinsa, mutta eivät vain pääse toistensa luokse. Mik1241439