isälläni ei ole pysäköintikiekkoa. isä tiedustelee millähän perusteella hän voi laittaa autonsa seisomaan kiekkopaikalle käyttämättä kiekkoa.
onko mitä kokemuksia. tarviiko käyttää kiekkoa jos hakee painavaa tavaraa alle 5 minuttia vierestä että auto on ollut pysähtyneenä ei pysäköitynä.
sakko
perper
1
105
Vastaukset
- tjurbo
se että isälläsi ei ole pysäköintikiekkoa tarkoittaa ilmeisesti myös sitä,että sinä et osaa lukea.miten pysäköintikiekko liittyy keskusteluun -ahtimet.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ensi kesänä
Näin kesän viimeisenä minuutteina ajattelen sinua. Olisiko seuraava kesä "meidän" kesä? Tänä vuonna ei onnistuttu, mutta643315Tukalaa kuumuutta
Tietäisitpä vaan kuinka kuumana olen käynyt viime päivät. Eikä johdu helteestä, vaan sinusta. Mitäköhän taikoja olet teh433137- 432518
Anne Kukkohovin karmeat velat ovat Suomessa.
Lähtikö se siksi pois Suomesta ? Et on noin kar? mean suuret velat naisella olemassa1152468- 311933
Okei, myönnetään,
Oisit sä saanut ottaa ne housutkin pois, mutta ehkä joskus jossain toisaalla. 😘271830- 481626
Mihin hävisi
Mihin hävisi asiallinen keskustelu tositapahtumista, vai pitikö jonkin Hannulle kateellisen näyttää typeryytensä851445- 391310
- 821169