Harjavallan kuumimmat tissit!

Kenellä...?
221715
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 22

Vanhimmat

sil yhel blondil!! kuuma kissa!!! :) :)

Äänestä

Miten se legali voi tommosta edes tietää kun ei se ole nähnyt ensimmäisiäkään tisuja!

Äänestä

Punatukkainen s-marketissa.. ;)

Äänestä
  • Minulla on karvaiset

    Äänestä

Voi älykääpiöt sentään! Mitä ihmettä teille minun tai kenenkään tissit kuuluu??!! Tuijotelkaa nyt vaan niitä omia kalujanne- riittääkö niistä potenssia?!
Että on miehinen charmikkuus kadonnut maailmasta! Yök!

Äänestä
  • Sun tisuja olis kiva puristella;)

    Äänestä

  • Oletkos ihan varma ettei nainen voisi kehua naisten tissejä???
    Eli jos luulet että vain miehet katsoisivat tisujasi kuolaten.. olet väärässä :)
    Eikä siinä kai mitään pahaa.

    Äänestä

Miten niin? Eihän sinussa ole muuta arvokasta kuin tissit!

Äänestä

80-luvulla kyllä ois vastaus tiedetty,vaan isäs tietää mutta ei kerro,eikä hän varmaan ole vieläkään muotojaan kadottanut.Nyt taitaa olla jo vähän kuin laulussa kaitaliinan ruusu;loisto sammunut ,mutta piikit tallella.Salaisuus säilyköön ja legenda eläköön.

Äänestä

Aivan sama kenel o parhaat tisut. Vastaan tulee kesäisin niin monii herkkupaloi et uijui. Ku pääsis vaa puristeleen mut jatkan nyrkkikyllikin paris.


Mut kenel paras peba?

Äänestä
  • Vallan perseuutiset: latteaa tai levennyttä matalapainetta.

    Äänestä

Harjavallan kuumimmat tissit!
10 VASTAUSTA 396 LUKUKERTAA
Tilaa palstan RSS-syöte
Aloita uusi keskustelu
Poista kirosanafiltteri käytöstä
legalzedwriter25.11.2013 21:550
Kenellä...?

Äänestä

Kaisalla

Äänestä

Sepellä?

Äänestä

Lämpömittari on keksitty. Harvalla varmaan yli 37 astettä, paitsi roikkumissuunta :D

Äänestä

isoontaloon MANSIKILLA.....!

Äänestä

Kyl reilun kokoisia tisuja on kiva suukkuun ottaa..

Äänestä

Pienet tissit on jees!
Tärkeitä on se mitä on jalkojen välissä - tiukkuus siis.
Ei hyvät tissit pelasta jos on lörtti.

Vähän sama juttu kuin se, että nyrkit ei auta jos ei ole riittävästi munaa. Pikemmin päinvastoin nykyään. Kuka nainen haluaa "nyrkkikyllikkiä" heiluttelevan heppimiehen omakseen?

Äänestä

tänne kirjottaa vaan sellaset haaveiliat jotka eivät ole rintaa saneet

Äänestä

saneet?

Äänestä

imua on, jestas sentään mitkä rinnat(o) (o) lurps...

Äänestä

mika mäkisel o kuumimmat tissit harjavallas ;)

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


legalzedwriter kirjoitti:

Kenellä...?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu