Tämä henkilö joka nostaa Pennasen vanhoja kirjoituksia aina uudelleen esiin.
Kyseinen henkilö voisi mennä mahdollimman pian johonkin suljettuun laitokseen hoitamaan mielenterveyttään ja kertomaan pennaskaunastaan.
Kyseinen henkilö voisi mennä mahdollimman pian johonkin suljettuun laitokseen hoitamaan mielenterveyttään ja kertomaan pennaskaunastaan.
Vastaukset 11
Vanhimmat
Voi hyvinkin olla sama henkilö joka esintyy Pennanen nimimerkillä. Jos tämä Pennanen haluaisi hän rekisteröityneenä pystyisi näitä viestejä poistelemaan. Jokatapauksessa Pennanen nauttii tästä. Jossainvaiheessa joku paljastaa Pennasen, ja silloin on leikki kaukana.
En usko pennasenkaan niin pöljä olevan.
Veikkaisin nimimerkkiä JokkenJoll.
Sehän tänne yhdessä vaiheessa laittoi JUNKKAUS-viestejään.
Sopisi hyvin tuommoisen junkjunktyypin pirtaan myös häiriköidä muulloinkin.
En oo tämän pennasen viestejä enään lukenut, ja tuskin luenkaan.
Et ole pennasen viestejä lukenut ja tuskin luetkaan mutta kuitenkin pennanen kiinnostaa kun tätäkin pennasaiheista ketjua luet ja vieläpä kommenttia annat.
Ei kannata lukea kopsaa kaiken lehdistä.
Minäminäminä solen
kukas se kissanhännän nostikaan
Ja tänäänkin pennasen vihailija on taas nostanut nuita kirjoituksia uudelleen esiin.
Jatka vaan pennanen kirjoituksiasi tästä pölvästistä huolimatta !
On se pölvästi joka tuo itseänsä esille. Pennanen on toisaalta älykäskin mutta hänellä on pimeäkin puoli. Google ei toimi niin en voi tälle sairaudelle diagnoosia.
Hyvä tyyppi joka vastailee j-pennasen viesteihin jatka samaan malliin.Tällä palstalla saa kirjoitella rikolisuudesta arvailujaki vapaasti niin miksei pennaseslle voi vastailla.
Vääjin veikattu: ei ole jokken joll. Mutta junkatkaa esikuvanne mukaisesti ihan jauhassa vaan! Jotain jotia!