Yhdellä miehellä on sellainen vaikutus, että lyhytkin näkeminen saa aikaan sen että koko illan tunnen vain tyhjyyttä sylissä enkä voi lakata ajattelemasta millaista olisi rakastella hänen kanssaan. Voi että kun tekisi mieli olla iholla ja hellä ja ujuttaa sormet hänen hiuksiinsa.
Lyhyt hetki
tänään
7391
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Yhden naisen vaikutus tekee rauhattomaksi sielun, haluaa vain nähdä uudestaan.Mutta niin vaikeaa, kun ei ole varma hänen tunteistaan
Tietääks se sun tunteista.
Sama tilanne. Sitä todellakin on sielu levossa hänen seurassaan.
En usko
Ei kai sitä kukaan tiedäkään ellet kerro hänelle suoraan? Aina voi aavistella ja aina voi toivoa, mutta ei se ole sama asia kuin totuus, sillä toisen käytöksen voi tulkita itselleen suotuisaksi.
Hänen ihana naurunsa soi eilisestä vielä korvissain
Lyhyt oli hetki tänään, niin. Huomasit sentään, tottakai. Ajattelin siinä, että tuossa se kaunokainen nyt menee, minnehän menee. Työkeikalle tietysti, niinkuin minäkin.