1.Spämmi poni sisältöä suomi24 eräät eivät voi sietää sitä 2.Esitä autistia läskiä rumaa paskaa 3.Esitä clopperia 4.Esitä että Smoshilla on 0 tilajaa ja että heidän videoissaan ei ole ikinä mainittu twilight sparklea kun he pelaavat yhtä peliä tai että my little pony frienship is magic intro ei ole koskaan ollut heidän soitto äänenään 5.Älä kerro mitään faktoja bronyista vaan anna heidän luulla meitä idiootteiksi läskeiksi rumiksi ynm.
5. Keinoa trollata antibronyja
5. Keinoa trollata
12102
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 12
Vanhimmat
1. Keino trollata ponirunkkareita "PONIT ON HOMOILLE"
Trolliin meni.
KORPPI ON OIKEUS!
Hetijoku antibrony meni ärsytykseen :)))
"1.Spämmi poni sisältöä suomi24 eräät eivät voi sietää sitä"
Suurin syy miksi bronyja vihataan...
"2.Esitä autistia läskiä rumaa ******
Ei tarvitse esittää, olette jo
"3.Esitä clopperia"
Nopean googlauksen jälkeen voin ilmoittaa että tuo on Brony pähkinänkuoressa.
"4.Esitä että Smoshilla on 0 tilajaa ja että heidän videoissaan ei ole ikinä mainittu twilight sparklea kun he pelaavat yhtä peliä tai että my little pony frienship is magic intro ei ole koskaan ollut heidän soitto äänenään"
...-_-'
"5.Älä kerro mitään faktoja bronyista vaan anna heidän luulla meitä idiootteiksi läskeiksi rumiksi ynm."
Faktoja ei tarvita sillä tämä viestin antaa sinusta täydellisen kuvan. Se paljastaa myös erittäin alhaisen ÄO:si
1.Syy miksi bronyja rakastetaan!
2. Oon ihan laiha kuule!
3.Cloppersit ovat hulluja! (ps: katso youtuben disclike baari cloppers videolle ja vertaa normaalin bronyn disclike baariin eroa) kyllä on cloppersin kommenteissakin on bronyja jotka haukkuvat heitä >:)
4.älkää unohtako pegasistereitä ja smohin tyypit on bronyja!
5.Annetaan teidän luulla mitä luulette omapa on häpeänne että olette idiootteja.
Säälittävä luuseri kyl pitää olla jos aikuinen mies kattoo poniohjelmaa :D
Tutustu nettiin.
*Kutsuu yli miljoona bronya paikalle ja hakataan toi tyyppi*
Itseasiassa tässä voisin selittää että ponit ovat vain sivujuttu kyllä bronyt muutakin tekevät kuin katsovat poneja ynm. Elikkä sama asia kun fanitat vaikka Pokemonia ynm.
Mikä vittu näillä on ongelmana täällä kaikilla! Ei jostain vitun poneista tarvitse jauhaa jatkuvasti joka puolella! Runkatkoon kelle haluaa!
En ole clopper en runkkaa poneille se on sairasta
Poneista pitävät eivät ole hulluja. Kyllähän hullujakin löytyy, mutta se ei liity aina poneihin... Et taida ymmärtää tasa-arvoa. -.-
Mikä on antibronny? Mulle ihan uus ilmaisu...
Anti tarkottaa vastakohtaa.
Brony= Mies/nainen/teini joka katsoo sarjaa my little pony frienship is magic. Suomeksi My little pony frienship is magic tätä ei saa sekottaan esim G3. poneihin.
30% Internetin käyttäjistä on bronyja.