Hyvää yötä

rakastan sua, vaikkei nähtäisikään enää ikinä
7130
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Koitetaan pitää

Äänestä

Hyvää yötä rakkaudella eräälle miehelle, jota en voi koskaan unohtaa.

Äänestä

tuollaista kuvittelisi ettei nähtäisi? en kestäisi sitä.

Äänestä

Hyvää yötä

Sydämeni sanoo:
- rakastan häntä ja samalla se kysyy miten se on mahdollista,
Järki sanoo:
- ihastusta se vaan on, ethän edes tunne häntä.

Huomisesta en tiedä, tänään ja nyt näin. Täytyy mennä nukkumaan. Nyt ilalla ajattelin häntä erityisen paljon, mistä sekin johtuu.

Äänestä
  • Liikaa palstailla, sekoittaa vaan turhaan ajatuksia.
    Ei näitä tunne asiota kannata myöskään liikaa järkeillä..
    Antaa vaan pehmeästi asioiden mennä omalla painollaan...rakkaus-ei se kuole..

    Äänestä

Ei se ole rakkautta murunen.

Äänestä
  • Kyll se voikuolla. siis rakhaus.....

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


yötä... kirjoitti:

rakastan sua, vaikkei nähtäisikään enää ikinä

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu