Tietääkö joku, millä merkeillä ja mistä liikkeistä löytyisi kuoritakki, johon saisi vetoketjulla fleece-puseron kiinni? Ennen niitä oli enemmänkin, mutta nyt näyttää olevan melkeinpä pelkästään kuoritakkeja. Tuolla virityksellä selviäisi melkeinpä syyskuusta huhtikuulle samalla takilla.
Vastaukset 4
- Hipsu
Ainakin North Facella on. Itselläni on sellainen. Ostin takin jenkeistä ja fleece oli jo aikaisemmin kaapissa. Ihan toimiva viritys ja varsinkin, kun voi käyttää molempia erikseen mikäli tarve. Varmasti on muitakin merkkejä, mutta tuosta omakohtaisia kokemuksia.
- erillään...
Minkä takia se pitäs saada kuoritakkin kiinni???
Täysin turhaa maksaa moisesta ominaisuudesta.- Ookke
Samaa mieltä edellisen kanssa. Siinä menee kerrospukeutumisen ajatus takalistolleen. Lämmönsäätelyn kannalta erilliset kerrokset on helpompi ratkaisu.
Vastaan kumminkin: Haltilla ja Columbialla olen moisiin virityksiin törmännyt ja testannutkin. Ei viehättänyt. Liikaa kikkailun makua. Kun yksinkertaisiin vermeisiin yritetään sulloa featureja ja gadgetteja, niin silloin ollaan sivuraiteilla.
- veneilijä.......
aika uus merkki mutta kestävä ja sateenpitävä, ja oli myös mahdollisuus laittaa fleece puseron vetoketjulla kiinni, katso: www.urheilutukku.net
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1801452
- 851293
- 1041038
- 48869
Suhde sinuun on ollut yhtä draamaa
ilman draamaa ja suhdetta. 😅 Oikeasti ei naurata. Nainen, olet pitänyt minut pihdeissäsi. Tunne on välillä vahva ja su40753Haluatko, että kierrän sinut kauempaa
Kun näyttää, ettet minusta innostu. Voisit edes täällä kertoa selvät sävelet.83636Leski ja Volvomies
Mitä se Volvomies kulkee sen nuoren lesken luona.. joko leski surunsa surrut ja uusi jo katottu..7636Yritit nainen sammuttaa kiinnostukseni
mutta se tehtävä epäonnistui. Se oli sitä bitch -mode vaihetta silloin. Lopputulos on nyt se, että rakastan sinua tällä30566Joko seuraava hallitus uskaltaa puuttua 7,5 viikon vuosilomiin
Onhan se törkeää eriarvoisuutta ja verovarojen törkeää tuhlausta.89553Kyllä mä tiedän et me kuulutaan yhteen ja se on tähtiin kirjoitettu!!
En vain halua satuttaa sua. Olen aivan perseestä epävakaan ja ADHD oireiluin vuoksi. Ja kun olisi aika "vapauttaa" ne su44542