Kauhean metelin nostivat kun bikini kuvat levisivät maailmalle!? silti Rouva mieluusti käyttää mekkoja sekä takkeja jotka tuulessa hulmuavat ja paljastavat krriittisetkin paikat!? Herttuatar tietää kyllä että mekkojen ja takkien helmoihinkin saa painoja !
Catherine Paljasteluko tahallista?
16
743
Vastaukset
- polkkatukka
Katella on jonkinlainen teinipissis ongelma yli kolmekymppisenä yberlyhyet hameet ja auki lepattava hiuskuontalo.Kuontalo, josta taitavat kampaajat pystyisivät loihtimaan kauniita kampauksia ja rahastakaan kun ei ole kiinni!
- sfgdyftgj
Vai paljasti kaikkein kriittisimmän paikan?
http://www.glamour.com/fashion/blogs/dressed/2013/11/kate-middleton-pleated-skirt-o.html
Eipä ollut edes paha. Katella on reidet, joita voi esitellä. Hameen sijaan kannattaisi olla kiinnostunut siitä, missä herttuatar edusti (hänen suojelemansa hyväntekeväisyysjärjestö - http://www.place2be.org.uk/. Mitä alastonkuviin tulee silloin herttuatar oli yksityisellä tontilla. Jokaisella ihmisellä on oikeus yksityisyyteen (myös kuninkaallisilla). Paparazzit loukkasivat Katen yksityisyyttä.
Kate ei myöskään ole mikään teinipissis vaan pukeutuu erittäin tyylikkäästi. Toki makuja on monia, mutta kansainvälisellä mittapuulla Kate on saanut paljon kiitosta tyylistään (jopa muotimaailman huipulla olevilta ihmisiltä). Katen ei missään nimessä kannata ruveta vanhentamaan tyyliään. Lisäksi hän kantaa asunsa ryhdikkäästi. Tässä joitakin Katen asuja:
http://www.hellomagazine.com/fashion/gallery/2012121210397/kate-best-looks-2012/2/
http://www.hellomagazine.com/fashion/gallery/2012121210397/kate-best-looks-2012/4/
http://www.hellomagazine.com/fashion/gallery/2012121210397/kate-best-looks-2012/5/
http://www.hellomagazine.com/fashion/gallery/2012121210397/kate-best-looks-2012/6/
Ja näin sitten joillakin:
http://www.hdwallpapersdj.com/wp-content/uploads/2013/09/kim-kardashian2.jpg
http://rollingout.com/wp-content/uploads/2013/10/kim-kardashian-tao-silver-dress-1565676875.jpg
http://www.digitalspy.co.uk/showbiz/i563880-8/celebrity-pictures-040513-100513-courtney-stodden.html
http://www.digitalspy.co.uk/showbiz/i561232-8/celebrity-pictures-270413-030513-courtney-stodden-and-doug-hutchison.html
http://static.iltalehti.fi/presidentinvaalit/rakkaus_niinisto1_712TM_pd.jpg
http://is12.snstatic.fi/img/978/1288463041231.jpeg - on reittä on vartta
Näkeehän sen ny jokainen et pimu on jymähtänyt teinibissis aikoihin!! minkäs teet jos toinen marisee turhasta ja silti itse näyttelee pyllyään! mistään tyylikkyydestä siinä tapauksessa ei ole kyse! hyväntekeväisyys tehtävässä luulisi todellakin miettivänsä edustus asuja! olisihan se kohteliasta ottaa huomioon muutkin!
- Pläähhh
Viimeaikoina Kate on ruvennut mummoilemaan , hatut ja hamoset on kuin mummojen !
- ahhohhahahaoooh!!!!
Hänestä on kuva jossa oli edustamassa . Keltainen kesämekko nousi takaa kirjaimellisesti korviin! Stringit paljastui! koko pylly! hieno näky!
- Enpä muista
nähneeni mitään stringiä tai muuta alusasua siinä kuvassa. Jos Katella joku naru oli, niin se oli sitten se ainoa asia mekon alla joka pysyi piilossa.
- Huhhuhhuuhhh
Joo koko persposki näkyi tuuli lentokentällä nosti helmat ,mustat stringit ! Vau
- Tein mikä teini
kaippa noilla on avustaja vähän tärkeimmissä edustustilaisuuksissa?!
- Maraketta
Cambridgen herttuatar Catherine on hoitanut vaativan edustustyönsä esimerkillisesti. Myös hänen pukeutumistyylinsä on saanut paljon kiitosta, sillä hän uskaltaa pukeutua tyylikkään naisellisesti. Eivätkö suomalaisnaiset todellakaan osaa enää iloita omasta naisellisuudestaan?
- näääääin on
tyylikäästi joskus! ja sillon se hipoo täydellisyyttä! mutta ne helma painot olis ok. etti tarvi tosaa vilautella =D se on tyylitöntä jos mikä!
- suvaitsevainen
Tarkoituksellinen "mauste" Dianaa ei lyö kynsille koskaan, oppia voi ja saa ottaa, mutta oma personna tulee vilauttelusta.
- Lyylityylit
Di , ei ollut tyylikäs!!! Ehkä vasta vanhemmiten
Kate peittoaa sen mennentullen
- Rojalisti
Nyt voi taas alkaa jännätä. Prinssi William ja Kate odottavat toista lastaan.
- yrjöskä
Anorektikko-Katen keho ei raskauksia kestä ilman kuukausia jatkuvia oksennuksia.
- hilm
Nykyaikana Katen "vilauttelu" on kuninkaallisillakin aika tavallista jo. Saa olla seksikäs ja tehdä Marilynit :)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Useita puukotettu Tampereella
Mikäs homma tämä nyt taas on? "Useaa henkilöä on puukotettu Tampereen keskustassa kauppakeskus Ratinan lähistöllä." ht2745155- 534321
Kuka rääkkää eläimiä Puolangalla?
Poliisi ampui toistakymmentä nälkiintynyttä eläintä Puolangalla Tilalta oli ollut karkuteillä lähes viisikymmentä nälkii943645- 502729
- 201999
Meneeköhän sulla
oikeasti pinnan alla yhtä huonosti kuin mulla? Tai yhtä huonosti mutta jollain eri tyylillä? Ei olisi pitänyt jättää sua461863- 1171771
Lähetä terveisesi kaipaamallesi henkilölle
Vauva-palstalta tuttua kaipaamista uudessa ympäristössä. Kaipuu jatkukoon 💘981511- 711095
PS uusimman gallupin rakettimainen nousija
https://yle.fi/a/74-20170641 Aivan ylivoimaisesti suurin kannatuksen nousu PS:lle. Nousu on alkanut ja jatkuu 2 vuoden1491084