Tota.

Eikös jonku pitänyt mennä sinne savannille? Mä voisin notkua tässä kaikessa rauhassa. Ei hirveästi ajatuksia päässä, mutta ei se ennenkään ole estänyt
399
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Mihin savannille??

Äänestä
  • No vaikka savannille. Eikö siellä metsästetä? Mä meen huomenna pelaamaan pesistä. Tai sulkista. En tiiä vielä.

    Äänestä

jonkun toisen varmaan piti.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Täällä olemasta kirjoitti:

Eikös jonku pitänyt mennä sinne savannille? Mä voisin notkua tässä kaikessa rauhassa. Ei hirveästi ajatuksia päässä, mutta ei se ennenkään ole estänyt

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu