Lihominen

muffin

Onko täällä muita, joita viehättää suuresti lihominen? Siis joko muiden tai oma painonnousu. Itselläni kiinnostus virisi jo lapsena, ja tykkäsin kun piirroshahmot paisuivat ja sulloin tyynyjä paidansisälle leikkiäkseni lihavaa. Näin myöhemmin olen ymmärtänyt, että kyseessä on fetissi.

Paitsi itse painonnousu, niin siihen liittyvät jutut kiinnostavat. On kutkuttavaa nähdä pieneksi jäävistä vaatteista pursuavaa uutta läskiä tai vaikka tavoitteellista ahmimista.

Sillä ei ole väliä, onko ihminen laiha vai lihava aloittaessaan.

Olen itse nyt lihottanut 25 kg viime vuodenaikana, mutta olisi hienoa löytää joku feeder tai sitten kanssalihoaja jakamaan kasvuni. Samaten mielelläni kannustaisin muita itsensä lihottamisesta kiinnostuneita.

Varoituksen sana: jos koet tarpeen paheksua tätä fetissiä ja sen harjoittajia, niin se saa vain sen tuntumaan entistä jännittävemmältä ja tuhmemmalta, joten etsipä ylimielisyydellesi uusi kohde.

11

2020

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Kukkakeppikö

      Eipä mittään,matoset mielissään..sitten joskus!ei muuta kun munkkia turpaan..

    • FA-T

      Itse yritän lihottaa itseäni, mutta tuntuu, että painonnousu on vain pysähtynyt ja jojoilee 102-105 kilon välissä vaikka yritän syödä kuinka paljon, tätä jatkunut jo reilun vuoden. Tavoite paino 120kg ja en tiedä siitä eteenpäin :)

      • hiukanpulleasaaolla

        Etkö tajua kuinka epäterveellistä tuo on ja kehosi vain kärsii?! :(


      • Lenkille nyt!
        hiukanpulleasaaolla kirjoitti:

        Etkö tajua kuinka epäterveellistä tuo on ja kehosi vain kärsii?! :(

        Ei ainakaan yhteiskunnan varoja sairauden hoitoon,Tahallista kun on.Mikä tätä maailmaa vaivaa?


    • Lihavilta

      tulee mehevää ripuliapaskaa, tykkään syödä. Isoa kasaa tuoretta paskaa ei voita mikään!

    • trjtjt5r

      Olen itse nyt lihottanut 25 kg viime vuodenaikana, mutta olisi hienoa löytää joku feeder tai sitten kanssalihoaja jakamaan kasvuni. Samaten mielelläni kannustaisin muita itsensä lihottamisesta kiinnostuneita"

      Onkohan se sitten kivaa vähän vanhempana jos diabetes iskee ja jalat joudutaan amputoimaan diabeteksen tehtyä tuhojaan. Kuten ehkä tiedät diabetes vaurioittaa verisuonia myös peniksessä joten susta tulee impotentti.

    • hah mitä moralismia! Täällä saa näköjään vaikka mistä tahansa, mutta kun suuri saatana läski on kyseesä, niin johan alkaa moraalipaniikki. Sorry vaan, mutta aikuiset tekevät mitä lystäävät kehollansa, niin hyvässä kuin pahassa. Saat kyllä toistaa saman saarnan kaikille 70% miehille, jotka ovat ylipainoisia: ylensyönnistähän se heidänkin painonsa on tullut.

    • Itse tykkään siitä kun itse lihoan & siitä kun toinen lihoaa. On todella ihana nähdä kuinka naisen masu pyöristyy ensin pömppikseksi ja sitten isommaksi roikkuvaksi palloksi.

      Olisi ihana löytää naispuoleinen feeder, joka auttaisi minua lihoamaan ja kasvattamaan masua isommaksi.

      • lihotaan

        Ei "lihoata" vaan "lihotaan".
        Ei "lihoan" vaan "lihon."


      • 1-1

        Kannattaa miettiä lihomista siltäkin kannalta että se voi lyhentää elinikää eli aikaa jonka saat olla rakkaasi sekä mahdollisten lastesi ja lastenlastesi kanssa. Voihan tietysti hyväkuntoinenkin ja normaalipainoinenkin sairastua mutta lihavuus on kyllä vaikeuksien kerjäämistä.


    • miäs

      jos olet nainen niin voisin alkaa feederiksisi ;) täällä toinen joka aina ollut kiinnostunut naisten lihoamisesta, on vaan niin kiihottavaa nähdä kun naiset lihoaa ja läskit vaan tursuaa vanhojen vaatteiden yli! ah! ja ne isot pyllyt vasta herkullisia onkin ;)

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Riikka ei suostu laskemaan bensan hintaa

      Sanna laski esimerkiksi sähkön arvonlisäveron 10 prosenttiin, jonka Riiikka anosti 25,5 prosenttiin. Sannan aikaan bens
      Maailman menoa
      11
      2754
    2. Vain vasemmistohallitus saa minut menemään töihin

      Änkyräkapitalistien sortaessa kansaa en laita rikkaakaan ristiin. Elän mielummin Kelan tuilla, ja jos niitä leikataan, n
      Maailman menoa
      109
      2580
    3. Mitä kirjainta kaipaat?

      Pitkästä aikaa tämmöistä. Onko kirjain muuttunut edellisestä. ☺️
      Ikävä
      178
      2442
    4. EK: Suomi tarvitsee vuosittain 45 000 maahanmuuttajaa

      Senpä takia Riikkakin laulaa sen lauluja kenen leipää syö. Viime vuonnahan Suomeen muutti 50 tuhatta ulkomaalaista. htt
      Maailman menoa
      157
      2090
    5. Oliko se oikeasti epäselvää

      sinulle että olin ihastunut sinuun? (Ymmärrän että siitä on aikaa, eikä voi olettaa että kaikkea muistaisi tai että men
      Ikävä
      124
      1654
    6. Kristityt kastoiva alunperin upottamalla - upotuskaste annettiin vain uskoon tulleille aikuisille

      Raamatussa on käännösvirhe. Kaste tulisi olla upottaa veteen, jota kreikan sana baptizo tarkoittaa. Aluseurakunta kast
      Kaste
      458
      1109
    7. Nyt mä vihaan sua kyllä

      Jos sä oot oikeasti tämä takana! En ois ikinä susta uskonut! 😠☹️
      Ikävä
      84
      868
    8. Mitä tekisit ensimmäiseksi??

      Jos hänet näkisit kahden kesken!!
      Ikävä
      45
      787
    9. Kievarin pöydät

      Minkä helvetin takia kievarissa on laitettu pöytä laulajan taakse. Siellä huutavat nuoret niin että et omaa ääntäsi kuul
      Suomussalmi
      15
      732
    10. Muslimiyhteisö jyrähti - Kova vaatimus Orpolle ILtalehti

      Eiköhän se ala olla aika pistää stoppi noille muslimien vaatimuksille Suomessa ? Ei Suomessa ole pakko oll
      Maailman menoa
      151
      723
    Aihe