Starry night, campfire light...

Ole positiviisin mielin, kyllä ne asiat järjestyy... ;)

http://www.youtube.com/watch?v=AgST27FIzNg

Suloisia ja mielekkäitä unikuvia..
4135
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

oon aina ollu veemäisen yltiöpositiivari, nyt jostain syystä oon ihan kypsä itteeni..aattelin sitten loppuvuoden ihan vaan olla, aivansama mitä tulee eteen taikka niskaan..vuodenvaihteen jälkeen lähen vähän reissuun, jospa siellä sitten, selkenis mullekkin, mitä oikeen haluan tehdä elämässäni..cosmicdancer

Äänestä
samoin sinulle.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Ota rauhallisesti kirjoitti:

Ole positiviisin mielin, kyllä ne asiat järjestyy... ;)

http://www.youtube.com/watch?v=AgST27FIzNg

Suloisia ja mielekkäitä unikuvia..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu