laura♥♥♥♥♥♥

Rakastatko mua. Mennäänkö naimisiin. Kaipaan sua hulluna
4214
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Sen verran levoton olo ja ikävä taas nytkin keskellä yötä, että tekis mieli sanoo samat sanat.Voitas tosin tutustuu ja hengailla ensin kaikessa rauhassa...näkis tykkäiskö se edes musta...;))

Äänestä

jos et oo hirvee rölli nii mennää vaa

Äänestä

Mihnä päin??

Äänestä

08 päin....

Äänestä

Kommentoi aloitusta


4528 kirjoitti:

Rakastatko mua. Mennäänkö naimisiin. Kaipaan sua hulluna

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu