--------------------------------
--------------------
14109
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 14
Vanhimmat
Jep. Oli jo aamusta sellainen raskas olo. Tänään.
Miksi?,,,
http://www.youtube.com/watch?v=rBqBIDlsrwY
kaiken mitä on ollu, meidän ystävyydenkin. vaikkei alotus multa ollukkaan.
ollutkin sitä mieltä,ettei ystäviä olla???
En ole haudannut mitään. Ilmeisesti et ole hän kenelle tuon tarkoitin, olen nainen.
välii kuka kukin on.
no enpä oo ollu sitä mieltä mutta susta oon saanut sen kuvan että olet itse sitä mieltä.
Ei niin
ystävät puhuvat toisilleen. päteekö tämä teidän tapauksessanne. jos on epäselvää ollaanko vai ei ystäviä niin on erinäisiä juttuja joilla sen voi todentaa. saa käyttää vapaasti.
no tuon mukaan me ei sitten olla ystäviä. kiitos vinkistä kuka lietkin.
en mä tiedä...
Mies, nainen ja ystävyys....miksi se on niin vaikeaa. Erilaiset hilavitkuttimet jalkojen välissä. Mitä se estää olla ystävä, vaikka ollaan eri sukupuolta. Voin sanoa, että rakastin häntä kuin ystävää rakastetaan, mutta ymmärsikö kiintymykseni väärin ja pelästyi ja lähti pois. Pahalta se tuntuu, kun vain muuttuu vaitonaiseksi ja katoaa.
Menetin kyllä luottamuksen ystävyyteen....ja olen nainen.
erehtyminen tuleekin esille!
Miksi ei voi laittaa jo alotukseen onko mies vain nainen?
Onko se liian vaikea sana kirjoittaa suoraan, ettei tarvitse kysellä ?
Selviää vielä paremmin, jos vaikka raskii sormiaan näppiksillä käyttää, ja selventää senkin onko kyseessä mies vai nainen kenelle tekstin tarkottaa.
älä nyt suutu. Laitoin vain biisin ja kokeilin kepillä jäätä, että olenko yksin ajatusteni kanssa, mutta parempi myöhään edes vai?