Lenovo IdeaPad Flex 14" LED HD/Celeron 2955U/4 GB/320 GB/Windows

Ymmärränkö oikeen,että kyseisessä laitteessa on vai yksi ytiminen 1,4GHz suoritin.Onko tässä ja topaydin 1,4GHZ iso käytännön ero.
3204
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat
  • etsiskelin tietoja kyseisestä läppäristä niin sattu silmään paino mitenkä se voi olla 4,4kiloa,kun muilla samankokoisilla se on karvan yli 2kg.

    Äänestä


Kommentoi aloitusta


vähän hepreaa kirjoitti:

Ymmärränkö oikeen,että kyseisessä laitteessa on vai yksi ytiminen 1,4GHz suoritin.Onko tässä ja topaydin 1,4GHZ iso käytännön ero.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu