Omar

Tutustuimme Tunisiassa. Oli ah niin kuuma ja ihanaa. Ikävä kyllä jäit etelään, mutta minulle jäi ikävä. Varmaan kaipaat minua siellä. Näemmekään koskaan enää?
779
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Haha :Dddddd

Äänestä

Anteeks vain mutta omar kuuluu mulle! Kertoi rakastavan vai mua js tää tapahtu Tunisiassa

Äänestä

Minulla on AIDS

Äänestä

Omarin löytää karkkihyllyltä .

Äänestä
  • Löytyyx omar tikkaria?

    Äänestä

Mina omar. Tule sina ihana suomi nainen minu viisi vaimokseni. sina olla minu maanantai vaimo. mina nussii teita kaikkia vuoro paivina.

Äänestä
  • Ihanaa! Kuulostat ilmatila! Oon missiis mondai

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


H nainen kirjoitti:

Tutustuimme Tunisiassa. Oli ah niin kuuma ja ihanaa. Ikävä kyllä jäit etelään, mutta minulle jäi ikävä. Varmaan kaipaat minua siellä. Näemmekään koskaan enää?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu