Huomenna aamulla

vähän ;)
7197
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

ei saa rauhaa rikkoa

Äänestä

se keikkuu ihan keikuttamattakin. Tyyli lantioni liikkeiden vain on sellainen, ota ja nauti :)

Äänestä
  • nautin luvan kanssa ;)

    Äänestä

Jalkani ovat muuttuneet pölkyiksi.

Äänestä

Sulle

Äänestä

jonkun hellyttävän miehen suloisen hellyttävä toive! *i like* ♥

Äänestä

Kyltymätön sukupuoliviettini sotkee minut mitä ihmeellisimpiin kiemuroihin, joista ei pyhäkoulussa kerrota, vai tarkoititko, että Navaronen tykit ovat aamulla Venuskukkulalla.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


voisit keikuttaa kirjoitti:

vähän ;)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu