Lutakon velkavangit

Jos duunit loppuu....niin god bay lutakolle ja velkakämpälle. Niin se vaan on poijaat!!!
293
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Eikö siellä Lutakossa asuvista suuri osa ole muutenkin työttömiä ja juoppoja. Sossu maksaa luukut.

Eli ei se työttömyys mitään tarkoita. Kämppä myyntiin ja sossu järkkää vastaavan kämpän Lutakosta.
Kysykää vaikka tarkemmat ohjeet tuosta Lutakon paronilta.

Äänestä

Onks Paroni olevinaan joku " taitava mies"? :))))

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Eversti kirjoitti:

Jos duunit loppuu....niin god bay lutakolle ja velkakämpälle. Niin se vaan on poijaat!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu