Hiirumamma, lopeta tuo jatkuva viestien pilaaminen. Sinusta ei ole hyötyä.
Vastaukset 6
- hiirumamma
Taisin nyt sekottaa että kelle viestin tarkoitit. mä eli alkuperäinen hiirumamma en ole kirjoittanut näitä lapsellisia häirikköviestejä täällä vaan joku kakara joka matkii mun nimimerkkiä. Toivottavasti ihmiset nyt tajuis etten ole tän pelleilyn takana.
- HiiriTieteilijä
Teillä on ihan samat nimimerkit joten...
- CimiPimi
HiiriTieteilijä kirjoitti:
Teillä on ihan samat nimimerkit joten...
Luulenpa, että häiriköiminen tästä vain pahenee. Nyt varsinki, kun se saa huomiota. Täytynee odotella, että aiheettomat ja loukkaavat viestit saavat tarpeeksi huomiota, niin ylläpito, palattuaan lomailemasta tietysti, laittaa niiden lähettäjän mustalle listalle eli siltä Internet liittymältä ei voi enää kirjoitella näille palstoille. Neuvoisin kuitenkin hiirumammaa, joka on siis ilmeisesti rekisteröinyt nimimerkkinsä, että tekisit rikosilmoituksen www.poliisi.fi -sivuilla kunnianloukkauksesta, jos touhu jatkuu. Olisikin aika antaa *****väelle pieni näpäytys. Käsittääkseni muutama loukkaava viesti riittää poliisille. Älä missään tapauksessa lopeta muiden auttamista!
- CimiPimi
Jos nimimerkkiä ei ole rekisteröity sitä voi käyttää kaikki.Urpo.
Just tän takia kannattaa olla rekisteröityny ;)
- sedä
Älä muuta viserrä :D
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1771610
Muistakaa pojat tämä.
Mies joka haluaa naisen, löytää keinon. Ei epäröi eikä hämmennä. Tekee kaiken eteenne.106832En ehkä onnistu siinä
Kovasti minä yritän näyttää kauniilta, vain sinua varten, mutta en taida onnistua siinä.58735Muhun rakastuu kaikki naiset, mut mä en rakastu niihin
Mun vaatimustaso on 10+ Mut mua tavottelee 7+ naiset203608- 129581
- 48556
Pahoin pelkään nainen
että pidät minua epäempaattisena, itsekeskeisenä, narsistisena ja kylmänä ihmisenä. Oletko koskaan ajatellut, että minus50538- 37526
Viesti jonka haluaisit lähettää...
hänelle. Onko jokin pieni tunniste jonka vain te tiedätte. Onko naiselta miehelle tai toisinpäin, joku joku päivämäärä15510Mitä mieltä olet?
Miehestä jolla ei ole yhtään kaveria, ei facebookissa eikä livenä ja hän harrasta ja tekee kaiken yksin. Onko vähän outo60502