http://www.taloussanomat.fi/informaatioteknologia/2013/12/04/microsoft-suunnittelee-alyrintsikoita-mittaisivat-mielialaa/201316881/12
Taitaa siirtyä vaatepuolelle koko firma. ensin t-paitoja ja nyt tissiliivejä!
Ei siinä mitään, toivotan mikkikselle onnea ja menestystä. Jos on huono tekemään käyttöjärjestelmiä, voi silti olla aivan hyvä ompelija!
Taitaa siirtyä vaatepuolelle koko firma. ensin t-paitoja ja nyt tissiliivejä!
Ei siinä mitään, toivotan mikkikselle onnea ja menestystä. Jos on huono tekemään käyttöjärjestelmiä, voi silti olla aivan hyvä ompelija!
Vastaukset 24
Vanhimmat
Niissä on varmasti kamera, joka ottaa kuvia naisten rinnoista ja lähettää ne NSA:lle.
Olisiko seuraava kohde sitten alapäässä?
Luultavasti.
Tampoonit ovat jo kehityksessä ja ne paikkaavat onnettoman koodauksemme aiheuttamia vuotoja.
Fede ja pena ostaa ne välittömästi ja molemmat saavat korkeamman luokan stressihälyn välittömästi joten rintsikat lentävät myös roskiin heti. Mutta tulipahan tuettua mikkistä silläkin sadalla eurolla per lärvi :D
Niissä tisseissä on kohta matoja ja viruksia...
Missä mikkis, siellä matoja.
Canonical lupasi älyttömyyskännykän ja TV, mutta taitaa jäädä canonicalin tuotanto ainoastaan siihe "hiromasauaan" ???? No on sekin parempi, kun ei mitään ja naiset on hurmioissa värinäsauvalla pelaillessaan !!!!
Microsoft pilaa älyttömyydellään Nokian sun muut kumppanit, jotka siihen (r)yhtyvät.
Ubuntu luureja tulee VASTA ensi vuonna(2014), että malta nyt.
Ei tule tartuttua moisiin kudoksiin.
alkaa valmistamaan polkupyörän satuloita kun kaikki on jo valmiiksi päin per-settä
Totta, niissä olisi luultavasti kamera joka lähettää tietoja NSA:lle - noh - enpä sano mistä!
Aloituksesta tulee mieleen yks vanha juttu ajalta, jolloin maaseudulla vielä oli ns. sekatavarakauppoja ja kauppias möi kaiken tiskin takaa.
Palvelujonossa yksi vanha ukko vuoroaan ootellessa sytytteli piippuaan, johon kauppias ärjäisi tiskin takaa:
- Ekkö nää ossoo lukkee mitä tosa kyltisä seisoo: "Tupakointi kielletty ! "
Johon ukko vastas
- Jos mie kaikkee uskosin mitä sun seinilläs lukkee niin johan mulle naurais aidan seipääkki. Ku sun takanas seinäl lukkee: "Käytä Sinäkin Loveable rintaliivejä !"
Prototyyppi on jo valmis. ;)
http://www.gosiper.co.cl/e12/imagenes/windowschick.jpg
uuhhh ... dojojoinggg!
Minulla on täällä osastollani linuks-potilaita, jotka KÄYTTÄVÄT rintaliivejä - kielloista huolimatta!
Linuksin aiheuttamat ongelmat ovat hyvin monimuotoiset.......
Mutta mitä tapahtuu kun microsoft alkaa valmistaa rintaliivejä - silloin tubutinkäyttäjät alkaa käyttämään niitä! Ja kohta heidän miestissit ovat täysin matojen syömät.
Tuo on siis minun kirjoittamani - En jaksanut kirjautua sisään matkapuhelimellani.
Siinäs näet, millaisia leluja ne puhelimet ovat - ja sitten itse vielä hehkutat niitä virusimuri androidin käyttäjälukemia!
Ja varmaan windowsin tyyliin; yksi koko, sopii kaikille. Lopputulos ettei ole hyvä kenellekään. Jos tissejä vähän puristaa, se ei ole vika vaan ominaisuus..
vähän tyhmä vastaus
Windowseja nyt on monta versiota
Linkuran tekee huonoksi juuri se eri versioiden määrä
Yritä nyt edes seuraavaan vastaukseen vähän tsempata, JOOKOS?
Linuxin voima perustuu moniin eri versioihin. Jokainen voi itse tehdä mieleisensä distron ja erilaisiin käyttötarkoituksiin on erilaisia Linux-jakeluita pilvin pimein.
Windows on huono, koska versioita on vain yksi ja sen pitää muka sopia kaikille. Vähän samanlainen väite, kuin, että olisi olemassa hyvä yleispuukko. Ei ole, koska yksi puukko ei koskaan käy kaikkeen mahdolliseen vaan homma menee näin:
-vuoleskeluun ja makkarapakettien aukomiseen vuolupuukko, kalan kanssa työskentelyyn pari erilaista kalapuukkoa, yksi perkuuseen ja yksi fileoimiseen ja yksi suomustamiseen, eli kolme työkalua. Metsästyskäyttöön metsästäjän puukko ja toinen nahan irrotteluun. Joka päiväiseen käyttöön yleistyökalun veitsen terä ja sille kumppaniksi taittoveitsi, sitten vielä itsepuolustuskäyttöön taktinen taisteluveitsi, esimerkiksi mallia Peltonen, eli sissipuukko tai pilotin veitsi.
Yksi ei koskaan ole hyvä kaikkeen, joten oma puukkonsa joka käyttöön.
Linuxiin ei siksi saada kunnon ohjelmia kun on niin montaa versiota.
Käyttöjärjestelmän viilailusta ei kaikki saa kiksejä muuta kuin ummehtuneen hajuiset haisynäätä-nörtit
Käyttöjärjestä kun on vain alusta, jossa varsinaiset ohjelmat ajatetaan - tätä ei tietenkään tästä maailmasta erkaantuneet nördäkkeet ymmärrä
Ohjelmat toimii ihan versiosta riippumatta! Kannattaisi ehkä perehtyä asiaan, ennen kuin alkaa olettamaan..