Tytöt! Mitä mieltä olette esim. valkoisista chinoista pojilla?
Valkoiset housut pojilla??
Temee
8338
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Oon aatellu samaa, oon jätkä ja kavereitten mielestä valkoset housut on homot. Aattelin ostaa valkoset pillifarkut ihan vaan vittuillakseni niille, ja näyttää et heteroillaki voi olla valkoset housut. Mun mielest just hienot.
No mä kyllä tykkään vaan pojista...
Ei todellakaan tarkoita että olisivat jotenkin homomaiset sen enempää kuin muunkaan väriset. Itse olen heterotyttö ja valkoiset housut menevät pojilla siinä missä siniset tai mustatkin :)
No aivan sama oikeesti, kunhan tykkäätte ite:) En mä ainakaan ikinä pukis päälleni jotain paskaa vain miellyttääkseni muita!
Uuuh! Valkoiset housut pojilla on just seksikkäät ja ihanat ;) Ite olen siis 16v homppelipoeka :)
En tiedä mikä siinä on, mutta itse jotenkin vihaan valkoisia vaatteita.
Oli sitten kenen tahansa päällä niin ärsyttää hirveästi. Valkoinen takki voi olla, kengät, pipo tai huivi, mutta valkoiset paidat ja housut ärsyttävät hirveästi. Ulkovaatteissa näyttää ihan kivalta.
Minusta valkoinen takki tai valkoiset housut miehellä on selvä merkki et on ruskean reijän ritari...
Mulla tulee usein kakka housuun. Näkyyköhän se valkoisista housuista läpi? Mun poikakaveria se ei onneks haittaa, päinvastoin.