Palsta suljetaan nyyt!

Ette ehtineet enää. Palsta on SULJETTU. Ihan vaan keskustelun typerän tason vuoksi, ihan muuten kummankinpuolisen.
2154
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

...uudestaan, NYT!

Emme voi olla vastuussa scientologien kommenttien tasosta, hyvä Juuso!

Äänestä

Onhan se hyvä,että ihan oikeat lukijat näkevät scientologian mädännäisyyden. Sana kun leviää riittävästi, niin scientologeilla napsahtaa rahahanat kiinni ja uusien sielujen metsästys päättyy, kun kukaan ei halua olla tekemisissä.

ja sokerina pohjalla, vielä joku toimittaja saa ahaa-elämyksen ja tekee jutun aiheesta.

On siinä scientologeilla seliitämistä amerikkaan, miksi raha ei kulje.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Juuso kirjoitti:

Ette ehtineet enää. Palsta on SULJETTU. Ihan vaan keskustelun typerän tason vuoksi, ihan muuten kummankinpuolisen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu