Kuka muu muka kuin Tuksu?

Tuksu vetää suoli24-keskustelupalstan täyteen väkeä. Kuka muu suomalaisista artisteista voisi pystyä lähellekkään samaan? Ehdotuksia! Minä sanoisin että Cheek olisi helposti ykkösaihe, jos edes kerran vaivautuisi panostamaan ja esiintyisi änkyrä kännissä.
5164
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Heh.

Äänestä

Onnistuuko Tuksu pääsemään Riihimäellä salaa samalla tavoin kuin tuossa aikoinaan Ouluun... :)

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


suoli_24 kirjoitti:

Tuksu vetää suoli24-keskustelupalstan täyteen väkeä. Kuka muu suomalaisista artisteista voisi pystyä lähellekkään samaan? Ehdotuksia! Minä sanoisin että Cheek olisi helposti ykkösaihe, jos edes kerran vaivautuisi panostamaan ja esiintyisi änkyrä kännissä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu