Hihat palo!

hihat palo

Siis voisiko joku, ystävällisesti, kertoa, miten ja mistä sivuilta rekisteröidytään, ja luodaan oma nimimerkki? Kiitos, etukäteen.

Tunnin olen yrittänyt tuolta oikeasta yläkulmasta "LIITY JÄSENEKSI!" - sivulta, mutta eihän sieltä aukea MIKÄÄN SIVU!

Hermot meni : )

Mutta KIITOS jos joku vaikka linkittää.

16

146

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • normikauraa

      Jaa..
      Eipä oikein osaa muuta kuin sanoa että minulle toi rekisteröinti näyttäis toimivan.
      Kokeile toisella selaimella, tyhjennä välimuisti ja poista evästeet/cookies.. Siis normikauraa nettipalveluissa..

    • pahenee>>>

      Suomi24 tällä hetkellä todella sekaisin. Samat ohjelmat, samat selaimet,,toisella toimii, toisella ei.
      Esim. kuvien lataus. Toisella toimii, toisen heittää yhteisön sivulle. Pahenee päivä päivältä.

      • näytä nopeammin sarv

        Joo, muuallakin huomattu(vika ei siis ole omien korvien välissä!), esim kuvan rekisteröinti ei onnistu ollenkaan, heittää rullanpyörimisten jälkeen jollekin pääsivulle takaisin, ja systeemi toimii tosi hitaasti, onko muillakin samanlainen etanatoimintajuttu?


    • Joo. En saanut laitettua profiilikuvaani, vaikka kokeilin kolmella eri selaimella (IE, Firefox ja Chrome). Rikki on systeemi ja välillä hidastelee ja toisiin aihealueisiin ei tahdo välillä päästä millään. Sitten vielä, kun jätän viestini, niin ilmoitti ainakin 10 kertaa: laiton toiminto, enkä saanut viestiäni sisään. Ajattelin, että johtuu mobiililaajakaistani jaetusta/kiertävästä ip-osoitteesta ja sen olemisesta "mustalla listalla", mutta sekin vaihtui kyllä muutaman kerran, kun sammutin välillä koneeni. KORJATKAA PIAN, PLIIS!

    • perusta kuntoon!

      @suomi24 puhuu palvelujen uudistamisesta.
      Pitäisi ensin saada palvelut toimimaan.
      Ihan edes perusasiat.

      • ken_tietää

        Kyseessä saattaa olla pelkkä viivytys-taktiikka. Luvataan parempaa ja sillä tavalla saadaan porukka pysymään täällä ja odottelemassa mitä tuleman pitää.


    • Odottelua

      Profiilikuva on odottanut hyväksymistä jo kaksi vuorokautta, suhteellisen hidasta toimintaa, vai onko niin ettei kuvallista profiilia voi olla jatkossa muilla kuin plus- paketin hankkineilla?

    • yli_kk_jo

      Kaksi päivää ei vielä ole yhtään mitään. Minulla ollut kuva kateissa jo yli kuukauden eikä paremmasta ole mitään tietoa, päin vastoin , koko ajan pahenee.
      Ylläpidolta turha kysyä...vastaus on ....hiljaisuus.....ehkä eivät osaa suomea ???

      • kuinka on ??

        Pitääkö tuo yllä mainittu tulkita niin että vanhoja profiileja ei enää pysty käyttämään ??
        Kysehän on pelkästään kuvien lataamisesta.


      • kuviakuvia

        Eihän siinä uuden profiilin perustamiseesa mitään ole ollut vaan siellä kuvien lataamisessa. Miten sen kanssa nyt ??


      • minä

        Mutta hetkonen... Eihän aloittajan ongelma ollutkaan kuvien lataaminen...

        @suomi24


      • minä
        minä kirjoitti:

        Mutta hetkonen... Eihän aloittajan ongelma ollutkaan kuvien lataaminen...

        @suomi24

        Ai vastasikin molempiin.


    • vasikoitu nimi

      Tässä hyvä neuvo : Älä rekisteröi se johtaa vain isoihin ongelmiin !!

      Ylläpito vasikoi nimesi kuitenikin !!

      • väärä nimi

        hah onneksi se oli väärä nimi!


      • vastis @
        väärä nimi kirjoitti:

        hah onneksi se oli väärä nimi!

        Niinpä kuka tänne oikeita tietoja laittaisi.


    Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Ootko nainen noin mustis musta

      Onhan se toki imartelevaa kun olet kaunis ja kaikkea muutakin, mutta ehkä vähän kummallista, kun ei varsinaisesti olla t
      Ikävä
      74
      4888
    2. Sen kerran kun siellä käyn

      Voisit olla paikalla💚💛☘️
      Ikävä
      33
      2741
    3. Kumpa tietäisin. Miehelle.

      Vieläkö toivot jotain viestiä, vai suutuitko taas...kun...🤔
      Ikävä
      40
      2514
    4. Ajattelen sinua tänäkin iltana

      Olet huippuihana❤️ Ajattelen sinua jatkuvasti. Toivottavasti tapaamme pian. En malttaisi odottaa, mutta odotan kuitenkin
      Ikävä
      26
      1943
    5. Kauan säkin jaksoit

      Minun perässä juosta. Kunnes pahoitit mielen. Kuinka monta anteeksipyyntöä olet vailla? 🧐
      Ikävä
      40
      1842
    6. Sä olet nainen kuuluisa..

      ..etkä mitenkään hyvällä tavalla.
      Suhteet
      88
      1671
    7. Miksi kaipaat

      Ja olet elämässäni vielä kaiken tämän jälkeen? Eikö kaikki ole jo selvää välillämme?
      Ikävä
      25
      1612
    8. Joel Harkimo ja Janni Hussi eroavat

      Tämä on ilon päivä 😊
      Kotimaiset julkkisjuorut
      165
      1544
    9. Mietin tässä T....

      Oletko jo kesälomalla.?Keli on ihanaa, ja sinä nautit veneilystä.... Edelleen käyt mielessä.... En ole unohtanut sinua..
      Suhteet
      24
      1348
    10. Miehelle...

      Oliko kaikki mökötus sen arvoista? Ei mukavalta tuntunut, kun aloit hiljaisesti osoittaa mieltä ja kohtelit välinpitämät
      Ikävä
      94
      1200
    Aihe