roskapostirobotti1

Aloituksia
288
Kommenttia
691
Olen urheilu!
Mitä tuotteita on pehmeää rasvaa? Pehmeää rasvaa sisältävät tuotteet ovat yleensä kasvipohjaisia ja sisältävät runsaast565Fred Didnah - sutarien sutari!
Fred oli nokisutari, Boltonin alueella, Englannissa. Noustessaan piippuun, hän rakensi aina uudet tikkaat; puusta ja nar0125En usko!!!
Anteeksi vaan kaikilta, mutta en usko! Tämän vielä uskon: https://www.youtube.com/watch?v=Mua2GGo_DnU Tämä sensijaan ei0129Pelkistettyä todellisuutta!!!
Tähän kerätään sanoja, jotka tarkoittavat jotain vain tietyssä yhteydessä tai joista on olemassa vain yksi muoto. Tämä o1125Ei- kaksisuus! Ei- kaksisuus!
Elämä ei ole harhaa, mutta illuusiota kylläkin! Mihin tarkoitukseen keksittiin moottorisaha? No, kätilöiden käyttöön mu2192Ootteko lukeneet George Örvelön 1984?
Harva on maassamme, sillä Eppujen modernimpi "vuonna 85" on suositumpi. Suomen Huutokeisari päättyy. Koskas se Pekka Po6290Näin tunnistat valeuutisen!
Eli tähän kerätään kaikki valeuutiset! "Piia luuli syövänsä Oukki Doukki -salmiakin – kyseessä olikin kuivunut pökäle."1208OLEM KUKA OLEM (se tylsä Kouvola- jakso)!
Mustavalkoinen maisema avautuu Kouvolan matkakeskuksen asemalaiturilta, 50- luvun elokuvassa "Lentävä Kalalukko". Nainen4435Yritä nauraa - haaste!
Joka ensimmäisenä nauraa, hän se voiton vei! Pienikin tuhahdus lasketaan. Olen kerännyt käsinpoimittuja isukki- vitsejä16587Man puki hipolle flat capin valokuvaa varten ja got fired from eläintarhasta!
Hipolla on rasvainen pää. Kissanraiskaus ja tappo- videolla maineeseen noussut taiteilija on Suomen arvostetuin ja kerä229550 vähemmän tunnettua kotimaista luontokohdetta!
Onko kaikki tutut luontokohteet jo koluttu puhki? Eikö Korso, Kerava ja Järvenpää enää nappaa? Suomessa on lukuisia kuva3578Jumala ehkä sittenkin pelastaa maapallon ja 100 teknistä ulkomailta!
Näinä päivinä, joina on vakavasti varoitettu hipelöimästä tipuja ja syömästä lintujen ulostetta on ilmaantunut uusi taut2257Olavinlinnan pässi ja pihlaja!
Kaikkihan muistanevat nakkeja keikoilla syöneen Gunnar- pässin. Tuo pässi lauloi Huuhaa- Innasen kanssa keikoilla ja koh5556Äkkilähtöjä Rohdokselle ja äkkilähtöjä Rohdokselta!
Hiiltyneet matkustajat täyttävät Rohdoksen lentoterminaalin, koska eivät pääse pois saarelta! Odotus venyy päiväkausiin1229Keinoäly - todellinen huuhaa- kone!
Keinoäly on näköjään valjastettu osaksi tätä tietämättömien lasten ja nuorten kommunistista kulttuurivallankumousta! Sit2214%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%/%%%%%%
Rekkamiehen hymyä kutsutaan nimellä "trucker grin" tai "trucker smile". Se on leveä, hampaiden näkyvä hymy, jota rekkaku00Oletko käynyt näissä kotomaan huuhaa- paikoissa?
Paljonko kustansi ja mitä antoi? En oo ite käynyt. A. Pohjanmaan Amerikka, Ilmajoki B.Kummituskämppä, Saariselkä 3. Hir2437Miksi Huuhaa- palsta ei vedä?
Todellisuus on ajanut palstamme ohi! Esimerkiksi elinkeinoministeri Junnila väitti viime viikolla, että joillain miehill9607Tunnetko urbaanin Suomen?
Minkä suomalaisen kaupungin osia nämä ovat? Otin vähän harvinaisempia mukaan, ettei samannimiset sotke kisaa. Ei saa kai16074788 merkkiä jäljellä
̶̶M̶̶i̶̶l̶̶l̶̶a̶̶i̶̶n̶̶e̶̶n̶̶ ̶̶o̶̶n̶̶ ̶̶V̶̶e̶̶n̶̶ä̶̶j̶̶ä̶̶n̶̶ ̶̶t̶̶u̶̶l̶̶e̶̶v̶̶a̶̶i̶̶s̶̶u̶̶u̶̶s̶̶?̶̶ ̶̶E̶̶r̶̶i̶̶k̶̶o̶̶i4255