Mä olen pihalla kuin

...espoolainen:

https://www.youtube.com/watch?v=WxgWxo1UhFU

Ei muuta tänään. Kai mulla on myös outo huumorintaju :|
2167
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Susta silti tykkään hirveesti, jos se nyt oli vielä epäselvää...

Äänestä

Niin mäkin susta. Kai vain toivoin jotain enemmän, en enää tunne itseäni. Nykypäivän ihmiset ovat niin eksyksissä itsestään. Olet rakas mulle aina, muista se. Se ei muutu koskaan.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


mut ei se mitään kirjoitti:

...espoolainen:

https://www.youtube.com/watch?v=WxgWxo1UhFU

Ei muuta tänään. Kai mulla on myös outo huumorintaju :|

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu