Muutan

Raahesta vuodenvaihteessa Haapavedelle olen
liikuntaa harrastava nuori mies haluaisin tutustua
saman henkiseen nuoreen mieheen luisteltais yhdessä
4226
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Älä yritä provosoida!
Olet reppana!

Äänestä

homo mee hoitoon ok.

Äänestä

Onhan meitä seuranhakusia nuoria miehiä
vaikka kuinkapaljon ABC.llä tavataan

Äänestä
  • Joo se bemari mies jokarällää iltakauvet kylällä
    se on niitä homo poikia otappas siihen yhteyttä

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Vain sinulle. kirjoitti:

Raahesta vuodenvaihteessa Haapavedelle olen
liikuntaa harrastava nuori mies haluaisin tutustua
saman henkiseen nuoreen mieheen luisteltais yhdessä

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu