Tämä tunne

alkoi laivamatkasta joitain vuosia sitten, kun kirjaimellisesti törmättiin. Eikä se katoa. Se ei vaan katoa.
486
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

olen törmännyt erääseen, josta sitten kehkeytyi neljän vuoden seurustelusuhde. Vuosi oli 1999. Sinäkö se olet? Ei voi olla totta .. näin monen vuoden jälkeen.

Äänestä

Ei ihan noin pitkälle mene, eikä omastani alkanut seurustelusuhdetta, tapaamisia kyllä. Vuosi oli 2009. Enkä hae täältä häntä todellakaan, kunhan kirjoitin.

Äänestä

omalle

Äänestä
  • Kerro tai anna vinkki kuka on sun omas?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Baltic Princess kirjoitti:

alkoi laivamatkasta joitain vuosia sitten, kun kirjaimellisesti törmättiin. Eikä se katoa. Se ei vaan katoa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu