Eli oon ajatellu, et tekisin mun ihastukselle sillai, et välkällä tilaisuuden tullen antaisin sille lapun, mis lukee:
Ihan sama mitä sä nyt musta ajattelet, mut oot ihana
Ihan sama mitä sä nyt musta ajattelet, mut oot ihana
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Jos et uskalla oikeest mennä puhuu sille nii kannattaa.
Omasta mielestä ideasi on mainio Kannattaa tehä noin!! enkä ny mitään vinkkejä osaa antaa
PS: oletko tyttö vai poika
ei millään pahalla mut mulle tuli ajatus siitä et sellanen iso nuori mies antaa pinkin lapun tytölle ja lähtee karkuun ,kunnes selvensit et oot tyttö :D
Oon tyttö :)
Kannatetaan... Laita joku numero tms siihen
Kunhan vaan jotenki saat sanottua kuka oot, nii poika voi vastailla sulle. Tai sit vaan alat juttelemaan facebookissa tms, voi kuullostaa pelottavalle mutta kun saat laitettua ne ekat pari viestiä nii on oikeesti aikas mukavaa jutella jonkun kanssa. Mun päivää ihan oikeesti piristää jos joku tyttö alkaa juttelemaan ;)
Mutta hyvä idea sulla on, tsemppiä!
Hyvä idea sulla laita vaa nimi perää ettei jää epäselväks...
Ei! Älä! Mieti jos saisit ite semmosen lapun!?! :D miten siihen osaa reagoida?? Puhu mielummin Facebookissa tai ihan kasvotusten. Koska on tosi lapsellista tehdä noin. Ja se tyyppi saattaa luulla sitä vitsiksi (ainakin ite luulisin). Ota itteä niskasta kiini ja juttele sillai ohimennen :D ja sitten pikkuhiljaa vaikka Facebookissa yms.. Mutta et anna lappua ja juokse pois! Se varmaan nauraa kavereittensa kans tuomoisia lappuja.. Ties kelle näyttää.