Löytyisikö vielä JOULUPUKKI aatoksi?

Suoramalle tarvittaisi raitis, iloinen ja luotettava Joulupukki aattoiltana kylään. Olisiko kenelläkään tietoa, mistä sellaisen löytäisi? Ilmoitustauluilta en ole ainakaan vielä bongaillut ilmoituksia.
14387
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 14

Vanhimmat

Ehkä partiolaisia voisi vielä kysyä, Harjun Pojat muistaakseni on heidän nimensä. Eikun kuukkeloimaan rohkeasti!

Äänestä

Laitahan tänne meiliä, mikäli vielä on tarvetta. Hinnoittelu järkevällä tasolla.

sonofthemorningstar [at] suomi24.fi

Äänestä

Tää meidän naapuri on kyll pukki kun tekee pornoelokuviaT.pekka

Äänestä
  • Isi tulee isontaloon eteen ja laittaa auton sopivaseen kulmaan ja kamera päälle .Isi tulee taloon ja alkaa kyylämään poikia ja ajattelee kuka tarvii pussittain Lahjoja.T.PEKKA

    Äänestä

Kertokaa meille kuka hän on?

Äänestä
  • Eikö hän ole se perverssi.

    Äänestä

Joillain on kyllä perverssi sielunelämä ja omituinen huumorintaju.

Äänestä
  • Aina voi mennä mersuun masturboimaan.

    Äänestä

Meidän pekka on homo kuten tuo eduskunnan miäs.

Äänestä

Minä voin tulla pukiksi, jos saa maksun luonnossa.

Äänestä
  • Ookkonä perä metsästä

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Pukiton kirjoitti:

Suoramalle tarvittaisi raitis, iloinen ja luotettava Joulupukki aattoiltana kylään. Olisiko kenelläkään tietoa, mistä sellaisen löytäisi? Ilmoitustauluilta en ole ainakaan vielä bongaillut ilmoituksia.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu