Vanhemmat miehet ahdistelevat nuorta homopoikaa

Elikkä oon tuossa kohta kakskyt vuotta täyttävä nuori ulostullut homopoika ja oon ulkonäöltäni kieltämättä melko namu (trendikäs pukeutuminen, hoidettu iho, treenattu ja päivettynyt kroppa) naistenkin silmissä. Mulla on myös vastaavan ikäinen komea uros avomiehenä eli en tosiaankaan anna kellekään muulle. Nyt ongelmaksi on muodostunut se että vanhemmat ei mitkään viehättävät ukot flirttailee ja ehottelee mulle ja se on mun mielestä tosi ällöö, ihan yhtä piinaavaa kuin nuoren tytön kokema vastaava vanhemmilta miehiltä. Fyysisimmillään tää on ollu ihan rintalihasten ja kalun hipelöintiä.

Onko kellään vastaavia kokemuksia ja miten te ootte päässy siitä eroon/toiminu siinä tilanteessa?
10853
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

Taidat tehdä paljonkin noita elikkä-aloituksia.

Elikkä 20v, et sinä nyt mikään nuori poika enää ole vaan aikuinen mies. Siitä vaan poliisille ilmoitusta tekemään jos et osaa puoliasi pitää.

Äänestä

Jos kerta lihaksia löytyy, käytä niitä tilanteisiin sopivilla tavoilla :D

Äänestä

Sinulla on oikeus uskollisuuteen. Asiallista käytöstä voit vaatia kaikilta, mutta se, että pelkäät flirttejä on vähän hassua. Haluatko sinä maailman, jossa pilkettä ei ole silmäkulmissa kuin vain komeiden kesken ja vain tosi tarkoituksessa?

Olet namu. Jos elät terveellisesti, menee vielä 10 vuotta söpönä ja komeana vielä hetki pitempään. Mieti millaisen vaikutelman haluat antaa. Söpöjä nirppanokkia on maailma täys. Jos olet jotain muuta, voit saavuttaa paljon.

P.S. Jätä solariumit. Ne tekevät sinut vanhaksi jo 2 vuodessa.

Äänestä

Elikkä varmaan kannattais noin alkuun pysyä poissa sieltä DTM:stä.

Äänestä
  • Sanotaanko vaikka näin et ite pääsen eroon niistä sanomalla vaan suoraan et ei käy eikä kiinnosta. Jotku uskoo, mut epätoivoset jatkaa silti..ärsyttäähän se mutta osa sedistä tuppaa olee vähä limasia. Ja mitä älykkääseen flirttiin tulee niin nivusten räplääminen ei siihen kuulu eikä sitä pidäkkää hyväksyä..:) huhuh.joku raja kummiski flirtille ja ahistelulle pitää vetää..

    Äänestä

Setähomot ja 50 nallet ärsyttää muakin! En tajua miksi on niin vaikea käyttäytyä kunnolla ja asiallisesti. En halua että kukaan vieras mies taputtelee perseelle tai alkaa kourimaan minua. Se ei ole viehättävää tai kiihottavaa, etenkin jos kyseessä on joku jo parhaat päivänsä nähnyt känninen vanhus...

Äänestä

En tiedä kuinka nykyään on mutta silloin kun itse olin teini niin nuo " sedät" oli aika moni naimisissa olevia ukkomiehiä.Itsekin muutaman kerran olin yhden "sedän "kanssa ajelulla ja aina päädyttiin syrjäisen metsätien varteen n ussimaan..

Äänestä

Ei se kouriminen lopu välttämättä vaikka sinulle tulee se 10 vuotta lisää.
Itse olen reilu 40v ja välillä tulee näitä kourijia vastaan, jotka ei osaa pitää näppejänsä erossa. Näille täytyy tehdä määrätietoisesti selväksi etteivät kiinnosta.
En tiedä onko heillä vajaat puhelahjat kun eivät osaa muuten ilmaista kiinnostumisestansa. Ymmärrän kyllä "suuremman" tuohtumisen sinun tapauksessa, koska on suuri ikäero.

Äänestä
  • Joo mä olen kanssa ottanut etäisyyttä toistuvasti muniansa kouriviin tyyppeihin. Omien munien kouriminen kuuluu bi-seksuaalien iskemisrepertuaariin, kun bit ovat yleensä täysin mykkinä kaapissa.
    Avoimemmat tyypit osaa puhuakin eikä kourimisia tarvita.

    Äänestä

Tänään huvitti bussissa, kun vanha yli 5-kymppinen nainen tuijotti häpeilemättä nuorta alle kakskymppistä poikaa. Muistui tutun jätkän puheet siitä, miten ronski muija oli käynyt palleihin kiinni. Niin tapahtuu heteroillakin ja ällöä se on silti.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


huppelipoju kirjoitti:

Elikkä oon tuossa kohta kakskyt vuotta täyttävä nuori ulostullut homopoika ja oon ulkonäöltäni kieltämättä melko namu (trendikäs pukeutuminen, hoidettu iho, treenattu ja päivettynyt kroppa) naistenkin silmissä. Mulla on myös vastaavan ikäinen komea uros avomiehenä eli en tosiaankaan anna kellekään muulle. Nyt ongelmaksi on muodostunut se että vanhemmat ei mitkään viehättävät ukot flirttailee ja ehottelee mulle ja se on mun mielestä tosi ällöö, ihan yhtä piinaavaa kuin nuoren tytön kokema vastaava vanhemmilta miehiltä. Fyysisimmillään tää on ollu ihan rintalihasten ja kalun hipelöintiä.

Onko kellään vastaavia kokemuksia ja miten te ootte päässy siitä eroon/toiminu siinä tilanteessa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu