Perjantai 13.

En näe sinua tänään, se on minun epäonneni..
9831
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Et näe mutta katsoa saat, mikäs ero niillä sitten on ?

Äänestä
  • Se on vaan nimimerkki, ei liity tähän :)

    Äänestä

ai siis jostain kuvistako vain katselet?

Äänestä
  • Se on vaan nimimerkki. Ei mulla ole kuvia hänestä.

    Äänestä

Minä katselen häntä kokoajan mielessäni.

Äänestä

Pus, sille hänelle

Äänestä

Minulle perjantai oli muuten epäonnenpäivä, mutta hän vaikutti erityisen kiinnostuneelta.. ♥

Äänestä
  • Ai nämä pus ja pus.. täällä uskallan, kukaan ei tunnista. Mä harvoin laitan pus.

    Äänestä

Ihanat pikkujoulut oli ja tutustuin lähemmin ihan mukavaan mieheen vaikkakin vain lyhyen ajan.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Katsoa saan... kirjoitti:

En näe sinua tänään, se on minun epäonneni..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu