Itkisin,mut

isot miehet ei itke,joskus vaan tuskanhikeä vuodattavat silmistä. Jos asuttais samassa osotteessa tulisin sun luo ja kysyisin pääsenkö sun viereen nukkuun ku pelottaa. Sun kanssa en varmaan pelkäisi mitään. Koska pelkää sua kaikista eniten.
2107
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Miksi Hän pelottaa sua :D
Älä iso mies pelkää pientä! Kenen viereen Sä nyt haluut loppuelämäksi?

Äänestä

Rakkaus sinut eheyttää..elä rakastas pelkää.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


hyvää yötä. kirjoitti:

isot miehet ei itke,joskus vaan tuskanhikeä vuodattavat silmistä. Jos asuttais samassa osotteessa tulisin sun luo ja kysyisin pääsenkö sun viereen nukkuun ku pelottaa. Sun kanssa en varmaan pelkäisi mitään. Koska pelkää sua kaikista eniten.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu