http://www.iltasanomat.fi/viihde/art-1288632254314.html#send-comment
Tapsa Cheekistä
10
347
Vastaukset
Tapsa oli Radio Suomipopin vieraana 10.12 Osa haastattelusta tässä.
http://www.radiosuomipop.fi/uutinen/tapani-kansa-analysoi-cheekin-suosiota
Eilen tuli Radio Suomipopissa uusintana osa Tapsan haastattelua, ja juontaja sanoi haastattelun jälkeen, että koko haastattelun voi kuunnella ja katsoa Radio Suomipopin nettivivulla.
En löytänyt kuin tuon pienen pätkän haastattelua.
Jos joku löytää koko haastattelun, voisitko laittaa linkin tänne.- iina17
Voit katsoo lisää Cheekiä Fasesta!
CHEEK Fan Club in Finland
https://www.facebook.com/pages/CHEEK-Fan-Club-in-Finland/179604795580761
- katotaan sit
menneen ajan stara! vaikkakin komea ääni! mut jos on niin hyvä!? nii vedähän Tapsa vähä RÄPPII!!!!!
- Tapani Ganja
Tapsa on liian musikaalinen vetämään räppiä.
- Anti
Tapani Ganja kirjoitti:
Tapsa on liian musikaalinen vetämään räppiä.
Tarkoitit varmaan ANTI-musikaalinen, jopa niin, että räppikään ei luonnistu.
- Mietteitä:
-sana on vapaa
-jotkut ovat aisureita
-osa jopa kaappihomostelijoita
Kaikki olemme kuitenkin arvokkaita. - Annu.
Räppi ei minusta ole musiikkia vaan räkimistä mikkiin.
Kerrankin olen samaa mieltä tuo kuvotuksen kanssa.- ♥♥♥♥]♥]♥
Sama täällä
- Räppäritupsukka
Ajatelkaa yhdistelmää räppi Tupsuliini !!!!!!!!!!!!!!!????????????????? Härreguuud sentään. Se tästä maailmasta vielä puuttuisi.
- Tabsa da Lil' Punk
Vetäiskö gangstaa homosettii?
Ketjusta on poistettu 6 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Näin kun katsoit salaa ja
Hymyilit sieltä kaukaa 😍☺️ mutta hämmennyin ja tilanne oli niin nopeaa ohi etten oikeen kerennyt mukaan 😢 säteilit ku604686Katu täyttyy...
Hei, oli pakko laittaa vielä tää. Huomaan että olet suuttunut. Minähän sanoin että poistun, olit paikalla. Olin pettynyt362159Povipommi, ex-Playboy-malli Susanna Penttilä avoimena - Paljastaa suhteestaan miehiin: "Olen..."
No nyt! Susanna Penttilä on OnlyFans-vaikuttaja ja yrittäjä sekä yksi uuden Petolliset-kauden kisaajista. Onpa 53-vuoti511678- 1781659
Eduskunnasta tippuneet kokoomuslaiset nostavat eniten sopeutumisrahaa. Kyllä veroeurot kelpaavat.
Sopeutumisraha on eduskuntatyön päättymisen jälkeen maksettava etuus, jonka tarkoituksena on tukea entisiä kansanedustaj1651537Sari Multala teki "riikkapurrat"
Sekoili humalassa Ruisrokissa kuten Purra Lohjan torilla. Kovia dokaamaan nuo nykyiset ministerit.2781372Ympäristötuhoministeri Multala: "Olin humalassa"
Ruisrockin rokkimimmi myöntää: https://www.is.fi/politiikka/art-2000011407835.html Nämä ministerikuvatukset saavat ilm1981219- 871142
- 2041136
- 651094