kaikki lahtelaiset -99 syntyneet!!

Eli onko ketään 99 syntynyttä joka menisi ens kesänä riparille siikaniemee ?? Leirinumero 16?? Oon menossa ihan yksin sinne saako sieltä kavereita??
258
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Olen tulossa!

Äänestä

tulee kai sinne montakin homokoulutukseen.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


akakzjc klslnz kirjoitti:

Eli onko ketään 99 syntynyttä joka menisi ens kesänä riparille siikaniemee ?? Leirinumero 16?? Oon menossa ihan yksin sinne saako sieltä kavereita??

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu